Stappa mix Brno - Kompletní služby ve výrobě, dopravě i čerpání betonu

V posledních letech jsme společně s dceřinou společností Presta-mix maximálně rozšířili služby v oblasti dopravy a čerpání betonu.

Dnes již můžeme společnými silami nabídnout stabilní čerpadla, několik autodomíchávačů s pásovým dopravníkem, pumpomix, velká čerpadla i nově nabízené halové čerpadlo a desítky klasických domíchávačů, kterými dokážeme tyto auta zásobovat čerstvými betony.

Stabilní čerpadlo Stappa mix Brno

Během dne 24.09.2018 jsme spustili novou službu pro zákazníky v podobě stabilního čerpadla Betonárny Stappa mix Brno.
Hned v pondělí ráno vyrazilo čerpadlo (známé také jako stabilák) na první stavbu, kde jsme měli možnost otestovat funkce nového stroje včetně hadic dosahujících až 80 metrů. S radostí můžeme konstatovat, že vše proběhlo bez problémů a nyní je čerpadlo v plném provozu.

Pumpomix

Chystáte se betonovat garáž, základy rodinného domu, příjezdovou cestu či opěrnou zídku? Právě pro tyto stavby je autodomíchávač s vlastním čerpadlem jako stvořený. Stroj nabízí možnost využití dvou aut v jednom. 
"PUMI" je složen z klasického autodmíchávače s bubnem a čerpadlem dosahujícím až do vzdálenosti 25m od vozidla. 
Už nemusíte nosit beton do schodů ani čekat na autodomíchávač, zatímco čerpadlo je připraveno betonovat. 
Pumpomix vám doveze beton až na stavbu a rovnou beton i přečerpá do vámi určených míst. S tímto strojem ušetříte čas i peníze.

Halové čerpadlo betonu

V průběho letošního jara rozšířila naše dceřinná společnost služby o "halové čerpadlo betonu".
Velkou výhodou halových čerpadel je relativně nízká výška k potřebnému rozbalení čerpadla, aby mohlo následně docházet k čerpání betonu. Tyto čerpadla byla vyvinuta pro potřebu čerpání velkých betonových podlah, přizdívek a dalších betonářských prací ve velkých halách, které neměly potřebnou výšku k rozbalení klasického čerpadla na beton.
S radostí dnes můžeme říct, že vám tuto službu můžeme nabídnout a těšíme se na další spolupráci s vámi nejen s tímto čerpadlem, ale i se všemi ostatními, které vám můžeme nabídnout.

Mix s pásem

A je to tu! První větší akce, kde byl využit nový autodomíchávač s pásem je za námi a my s radostí můžeme oznámit, že celá betonáž proběhla bez jediného problému. Auto je již plně otestováno a připraveno na další výzvy.

Náš nový autodomíchávač s pásovým dopravníkem nabízí možnost uložení betonu na vámi určené místo až do vzdálenosti 16,5m od vozidla. Díky speciálnímu rameni s pásem uloží nejen beton, který sám na stavbu dovezl, ale i beton, který dovezli ostatní řidiči. 

Barevné betony

Kdo z vás měl někdy možnost setkat se s betonem v různých barvách?
Pumpomix patří mezi naše služby již více než dva roky, ale k tomuto ještě neměl možnost se dostat. V průběhu minulého týdne u nás zákazník objednal menší množství betonu, který by chtěl dopravit za pomoci pumpomixu. Na první pohled jsme v tom neviděli žádný problém, nicméně netrvalo dlouho a podmínky se změnily...
Vznikl požadavek, který jsme již dlouho neřešili. Zákazník nás požádal o "obarvení" betonu do černého odstínu. V ten moment se v nás probudila radost, ale jen do chvíle, kdy jsme se dozvěděli, že termín dodání je již za 4 dny.
Nakonec se nám podařilo sehnat dostatek černé barvy na to, abychom vše v termínu stihli a vy máte možnost podívat se na to, jak takový beton vypadá v průběhu betonáže.

 

Datum zveřejnění: 9.10.2019 , Autor: STAPPA mix Brno, spol. s r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

EXPO Lesní lom 2020

13. mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví 2. - 4. června 2020.

25. Pardubická stavební výstava

​5. - 7. března 2020 Výstavní a společenské centrum Ideon Pardubice. Čtvrtek, pátek 10:00-18:00 hod, Sobota 10-17 hod.

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz