Novinky

Novinka v půjčovně - Somero Laser Screed S-940

Finální laserová nivelace betonových podlah

TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako dlouholetý dodavatel značky SOMERO zakoupil do své půjčovny moderní stroj Laser Screed® S-940 určený pro pokládku betonových podlah a jejich finální nivelaci s laserovou přesností.

Slyšeli jste o Rebetongu a proč bude v budoucnu stále důležitější?

Stavební suť ze zdemolovaných staveb představuje až polovinu všech odpadů vyprodukovaných v České republice a končí na skládkách, případně se využívá s nízkou přidanou hodnotou. Stavebnictví je největší konzument přírodních zdrojů: cementu a hlavně kameniva (7,5 mil.m3 betonu/rok v ČR). Zdroje kameniva ubývají, za posledních 34 let se neotevřel žádný nový lom. Společnost Skanska a.s., resp. její dceřinná společnost Skanska Transbeton, s.r.o., přišla s unikátním výrobkem, který oba tyto problémy řeší. Začala totiž vyrábět Rebetong – beton vyrobený až ze 100% recyklovaného kameniva, které pochází se stavební suti.

Betonové stropy a panely SPIROLL, rychlá a efektivní instalace na míru

Stále více a více lidí se obrací na betonové stropy jako řešení pro komerční stavby i rodinné domy. Proč ?  Betonové stropy nevyžadují složitou instalaci, jejich realizace je velmi rychlá a oproti jiným řešením i cenově výhodná. Celý stropní systém má vysokou nosnost a tvarovouvariabilitu. K výstavbě jsou využívány panely SPIROLL od firmy TEMA Klášterec, která kromě návrhu stropního systému a dopravy materiálu zajistí i jeřáb, šéfmontéra a v případě potřeby i statistický výpočet.



Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz