Novinky

CIDEMAT Hranice, s.r.o. - Teracový šestiúhelník

Šestiúhelník je teracová dlažba ve tvaru šestiúhelníku dle přiloženého nákresu. Dlažba je dvouvrstvá, kdy vrchní pohledová plocha je tvořena teracovou drtí různých frakcí a barev, s možností barvení do hmoty.

Sanace betonových nádrží ČOV a mokré pískování zábradlí

Vysokotlaké zařízení z výrobny AQ PUMPY, s.r.o. slouží pro opravy betonových nádrží, silážních jam, žlabů, jímek, a jiných železobetonových konstrukcí. Nyní byl profesionální vysokotlaký čistič vypůjčen pro sanaci nádrží ČOV a současně k otryskání zábradlí. 

FOR ARCH 2020

31. stavební veletrh - Úterý 22.09.2020 - Sobota 26.09.2020

Tryskání lešení a bednění vysokotlakým vodním paprskem - HYDROBLASTER

Profesionální vysokotlaký stroj HydroBlaster v zakázkové úpravě pro čištění lešení a bednění od nánosů zaschlého betonu, lepidel a jiných stavebních směsí. Vysokotlaký čistič je provozován v tlaku 500 bar s poměrně větším průtokem než je běžně pro specifické účely této aplikace a zvýšení efektivity. 

Anhydrit, beton a doprava

MANSBERK s.r.o Znojmo nabízí čerpání litých směsí (Anhydrit) výkonným novým čerpadlem Putzmeister s dosahem až 155m + k zapůjčení nivelační trojnožky a čeřidla. Máme k dispozici také 4 autodomíchávače a čerpadlo na beton Schwing 24. Jsme schopni zajistit kompletní dodávky betonu, Anhydritu a to i s vlastní dopravou a čerpáním, samozřejmostí je i kompletní vylití podlahy. Předbě…


Novinky

CIDEMAT Hranice, s.r.o. - Teracový šestiúhelník

Šestiúhelník je teracová dlažba ve tvaru šestiúhelníku dle přiloženého nákresu. Dlažba je dvouvrstvá, kdy vrchní pohledová plocha je tvořena teracovou drtí různých frakcí a barev, …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz