Novinky

Betonové stropy a panely SPIROLL, rychlá a efektivní instalace na míru

Stále více a více lidí se obrací na betonové stropy jako řešení pro komerční stavby i rodinné domy. Proč ?  Betonové stropy nevyžadují složitou instalaci, jejich realizace je velmi rychlá a oproti jiným řešením i cenově výhodná. Celý stropní systém má vysokou nosnost a tvarovouvariabilitu. K výstavbě jsou využívány panely SPIROLL od firmy TEMA Klášterec, která kromě návrhu stropního systému a dopravy materiálu zajistí i jeřáb, šéfmontéra a v případě potřeby i statistický výpočet.

Novinka v půjčovně - Somero Laser Screed S-940

Finální laserová nivelace betonových podlah

TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní zástupce značky SOMERO zakoupil do své půjčovny moderní stroj Laser Screed® S-940 určený pro pokládku betonových podlah a jejich finální nivelaci s laserovou přesností.

Minerální suroviny pro stavebnictví

KERAMOST, a.s. uvádí kompletní nabídku surovin pro stavebnictví. V roce 2020 byly na trh uvedeny nové bentonitové směsi, jejichž speciální receptura a způsob přípravy je předurčují pro funkci jako přírodní bariéra a těsnění náročných staveb.

stroje Dr. Bender v nabídce diadex s.r.o.

Vážení přátelé, od října jsme zástupci společnosti Dr. Bender pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací můžet získat na adrese https://www.diadex.cz/drbender_beluga_cz.html Váš diadex tým  

NOVÝ DIADEX SHOP

  Vážení zákazníci a obchodní partneři, dnes jsme pro Vás spustili NOVÝ internetový obchod - diadex e-shop. Zaregistrujte se a získejte přístup do Speciální nabídky plné akčních balíčků. Registrace je možná přes tlačítko "Přihlásit se" v pravém horním rohu. Součástí našeho internetového obchodu je katalog a díky přehledným filtrům je zjednodušeno vyhledávání …


Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz