Jak inzerovat

Firemní prezentace realizujeme na základě typové smlouvy a obvykle do 5ti pracovních dnů od objednání. Je třeba zaregistrovat firmu pomocí formuláře " Přidat svou firmu". Po registraci se Vám ozveme nebo můžete pro urychlení poslat e-mail případně nám zatelefonovat. Náš administrátor pak s Vámi dohodne všechny podrobnosti tak, abychom mohli připravit firemní prezentaci přesně "na míru" pro Vás.

Bannerová reklama je závislá na tom, zda jsou volné pozice pro umístění bannerů. 

Varianty prezentace na Betonserveru:

Firemní prezentace - kompletní služba pro prezentaci firemní nabídky i nabídek jednotlivých firemních poboček. Prezentace zaregistrovaná v libovolném počtu kategorií Betonserveru odpovídající skutečnému rozsahu nabídky firmy. Služba obsahuje výrobu, provoz i možnost průběžné aktualizace v průběhu roku.

Bannerová reklama - v rámci oborového portálu je bannerová reklama velice účinná. Na Betonserveru je možno volit z několika formátů bannerů a několika variant umístění buď na homepage nebo ve zvolené kategorii či více kategoriích.

Inzerát - textový inzerát včetně doprovodné fotogalerie se zobrazuje na homepage (3 nejnovější) a ve zvolené kategorii Betonserveru.

Článek / Novinka - text či PR článek včetně doprovodné fotogalerie se zobrazuje na homepage (3 nejnovější) a ve zvolené kategorii

Pro více informací zaregistrujte Vaší firmu pomocí formuláře "Přidat svou firmu" a kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz