PRŮMYSLOVÉ PODLAHY PLAČEK a.s. - Praha

PRŮMYSLOVÉ PODLAHY PLAČEK a.s. - Praha

Pokládka průmyslových podlah a vlastní výroba materiálů pro povrchovou úpravu betonových podlah.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

PRŮMYSLOVÉ PODLAHY PLAČEK a.s. - Praha
Plavecká 947
252 42, Jesenice
IČO: 25362836

Kontakt

Mobil: 724 123 368
Fax: 571 653 430
E-mail: praha@podlahyprovas.cz

Sociální sítě:  

O nás

Jsme tradiční „podlahářskou“ firmou od roku 1991. Provádíme jednak betonové podlahy pomocí finišeru Laser screed, dále povrchové úpravy betonu na bázi epoxidu a polyuretanu. Dokážeme také sanovat střešní parkoviště technologii Parkdeck.

Prostřednictvím svých dvou dceřiných společností působíme v Polsku a Litvě již od roku 1997. V tomto roce jsme také zahájili výrobu podlahových materiálů pod značkou AST SYSTEMS

Sortiment

Odkaz na web :

http://www.ppplacek.cz/

Sortiment průmyslových podlah :

Betonové podlahy se vsypem
Dodáváme hlazené betonové podlahy prosté jako podklad pro další úpravy (např. dlažby, stěrky), nebo povrchově zušlechtěné minerálním vsypem. Ten se dodává ve standardním nebo metalickém provedení. Pracovní spáry jsou spojovány systémem péro drážka a ocelovými trny. Dilatační spáry se prořezávají do 1/3 tloušťky betonové desky. Povrch je po dokončení ošetřen lakem pro rovnoměrné vysychání. Maximální denní výkon je 1200 m² při volné ploše.

Stěrkové systémy ast :

Jedná se o kompletní systém 8 typů povrchových úprav betonových podlah. Nabídka zahrnuje bezprašné nátěrové systémy, stěrkové podlahy, lité podlahy s teraco efektem (čipsy) a hlazené plastbetonové podlahy. Každý z nabízených typů odpovídá určitému stavu podkladu a budoucímu zatížení. Součástí sestavení nabídky je i proměření vlastností stávajícího betonu. Materiály jsou polyuretanové a epoxidové.
Systém pro venkovní použití - Latexfalt Parkdeck
Jedná se o systém využitelný zejména jako finální povrch pojížděných ploch, ať už nadzemních garáží, střech nebo venkovních parkovacích stání. Latexfatl Parkdeck je vysoce elastická podlaha na bázi bitumenové emulze a odolného minerálního posypu. Podlaha je hydroizolační, protiskluzová, s velmi dobrou mechanickou a chemickou odolností (včetně klimatických vlivů a rozmrazovacích prostředků).

Antistatické lité podlahy :

Jedná se o elektrostaticky vodivé podlahy používané v elektroprůmyslu a nemocnicích. Podlaha má tloušťku 3 mm a je uzemněna. Svodový odpor se pohybuje v rozmezí od 5x10-4 až 10-6 Ohmů. Povrch je hladký a za sucha nekluzný.

Doplňující nabídka :

Ve spolupráci s našimi stálými subdodavateli jsme schopni do naší dodávky zahrnout i tyto práce:

Provedení izolace proti zemní vlhkosti a radonu - používáme svařovanou plastovou folii Penefol.
Pěnobeton jako náhradu tepelné izolace (polystyren). Výhodou je možnost použít pěnobeton jako částečnou náhradu podkladního betonu. Výhodou pěnobetonu je malá stlačitelnost oproti klasickým tepelným izolacím.
Jsme tedy schopni dodat kompletní podlahu se zárukou od jednoho dodavatele za přijatelnou cenu a splnit tak základní požadavek většiny zákazníků.

Prodej materiálu a technický servis :
Veškeré další informace o nabídce našich materiálů včetně materiálových listů najdete na našich samostatných webových stránkách
Eva Němcová
tel.: 571 619 383

Technické listy
Certifikáty

Reference

Fotogalerie

Certifikáty

Na koho se obrátit

Obchodní zástupce
Irma Procházková
724 123 368

Ceník

Ceník podlah

Další adresy

Sídlo firmy :
Průmyslové podlahy Plaček a.s.
Starozuberská 1451
756 54 Zubří
Tel.: 571 653 416
Fax: 571 653 430
E-mail: office@ppplacek.cz

Polská dceřinná společnost Mabet - www.mabet.pl

Litevská dceřinná společnost UAB Grinduva - www.grinduva.lt


Pobočky