Sanace betonových nádrží ČOV a mokré pískování zábradlí

Vysokotlaké zařízení z výrobny AQ PUMPY, s.r.o. slouží pro opravy betonových nádrží, silážních jam, žlabů, jímek, a jiných železobetonových konstrukcí. Nyní byl profesionální vysokotlaký čistič vypůjčen pro sanaci nádrží ČOV a současně k otryskání zábradlí. 

Společnost AQ PUMPY, s.r.o. se zabývá výrobou vysokotlakých strojů pro náročné potřeby sanace železobetonových konstrukcí, odstraňování bareva a odolných nánosů. Současně nabízíme i půjčování těchto strojů a podílíme se tak na zajímavých zakázkách našich klientů. 

Naše vysokotlaké čerpadla byly v současnosti používány pro opravy betonových nádrží ČOV. Po otryskání betonových povrchů vysokotlakým vodním paprskem 1 000 bar bylo k čistícímu zařízení připojen speciální pískovací set a s tlakem 500 bar došlo k velmi efektivnímu mokrému opískování i veškerého zábradlí.

Pro více informací nás neváhejet kontaktovat !

     

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61  Hranice IV. - Drahotuše

www.aqpumpy.cz

    

Datum zveřejnění: 15.9.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

ŠALINOU NA KAMPUS UŽ LETOS

Stavba tramvajové trati ke kampusu Masarykovy univerzity v Brně vstupuje do svého závěrečného roku a vy se v naší zbrusu nové galerii můžete podívat, jak od naší poslední fotonávšt…

NOVÝ DIADEX SHOP

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dnes jsme pro Vás spustili NOVÝ internetový obchod - diadex e-shop . Zaregistrujte se a získejte přístup do Speciální nabídky plné akčn…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz