Sanace betonových nádrží ČOV a mokré pískování zábradlí

Vysokotlaké zařízení z výrobny AQ PUMPY, s.r.o. slouží pro opravy betonových nádrží, silážních jam, žlabů, jímek, a jiných železobetonových konstrukcí. Nyní byl profesionální vysokotlaký čistič vypůjčen pro sanaci nádrží ČOV a současně k otryskání zábradlí. 

Společnost AQ PUMPY, s.r.o. se zabývá výrobou vysokotlakých strojů pro náročné potřeby sanace železobetonových konstrukcí, odstraňování bareva a odolných nánosů. Současně nabízíme i půjčování těchto strojů a podílíme se tak na zajímavých zakázkách našich klientů. 

Naše vysokotlaké čerpadla byly v současnosti používány pro opravy betonových nádrží ČOV. Po otryskání betonových povrchů vysokotlakým vodním paprskem 1 000 bar bylo k čistícímu zařízení připojen speciální pískovací set a s tlakem 500 bar došlo k velmi efektivnímu mokrému opískování i veškerého zábradlí.

Pro více informací nás neváhejet kontaktovat !

     

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61  Hranice IV. - Drahotuše

www.aqpumpy.cz

    

Datum zveřejnění: 15.9.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

stroje Dr. Bender v nabídce diadex s.r.o.

Vážení přátelé, od října jsme zástupci společnosti Dr. Bender pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací můžet získat na adrese https://www.diadex.cz/drbender_beluga_cz.ht…

NOVÝ DIADEX SHOP

  Vážení zákazníci a obchodní partneři, dnes jsme pro Vás spustili NOVÝ internetový obchod - diadex e-shop. Zaregistrujte se a získejte přístup do Speciální nabídky plné ak…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz