Sanace betonových nádrží ČOV a mokré pískování zábradlí

Vysokotlaké zařízení z výrobny AQ PUMPY, s.r.o. slouží pro opravy betonových nádrží, silážních jam, žlabů, jímek, a jiných železobetonových konstrukcí. Nyní byl profesionální vysokotlaký čistič vypůjčen pro sanaci nádrží ČOV a současně k otryskání zábradlí. 

Společnost AQ PUMPY, s.r.o. se zabývá výrobou vysokotlakých strojů pro náročné potřeby sanace železobetonových konstrukcí, odstraňování bareva a odolných nánosů. Současně nabízíme i půjčování těchto strojů a podílíme se tak na zajímavých zakázkách našich klientů. 

Naše vysokotlaké čerpadla byly v současnosti používány pro opravy betonových nádrží ČOV. Po otryskání betonových povrchů vysokotlakým vodním paprskem 1 000 bar bylo k čistícímu zařízení připojen speciální pískovací set a s tlakem 500 bar došlo k velmi efektivnímu mokrému opískování i veškerého zábradlí.

Pro více informací nás neváhejet kontaktovat !

     

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61  Hranice IV. - Drahotuše

www.aqpumpy.cz

    

Datum zveřejnění: 15.9.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

CIDEMAT Hranice, s.r.o. - Synagoga Trenčín

Na jaře letošního roku proběhla pokládka naší teracové dlažby XENA, o rozměru 600x600x38mm na podlahu při velké rekonstrukci synagogy v Trenčíně. Navržený vzor teracové dlažby…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz