Sanace betonových nádrží ČOV a mokré pískování zábradlí

Vysokotlaké zařízení z výrobny AQ PUMPY, s.r.o. slouží pro opravy betonových nádrží, silážních jam, žlabů, jímek, a jiných železobetonových konstrukcí. Nyní byl profesionální vysokotlaký čistič vypůjčen pro sanaci nádrží ČOV a současně k otryskání zábradlí. 

Společnost AQ PUMPY, s.r.o. se zabývá výrobou vysokotlakých strojů pro náročné potřeby sanace železobetonových konstrukcí, odstraňování bareva a odolných nánosů. Současně nabízíme i půjčování těchto strojů a podílíme se tak na zajímavých zakázkách našich klientů. 

Naše vysokotlaké čerpadla byly v současnosti používány pro opravy betonových nádrží ČOV. Po otryskání betonových povrchů vysokotlakým vodním paprskem 1 000 bar bylo k čistícímu zařízení připojen speciální pískovací set a s tlakem 500 bar došlo k velmi efektivnímu mokrému opískování i veškerého zábradlí.

Pro více informací nás neváhejet kontaktovat !

     

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61  Hranice IV. - Drahotuše

www.aqpumpy.cz

    

Datum zveřejnění: 15.9.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Klimatická omítka

Klimatická omítka nejvyšší kvality již 35 let na trhu Proč upřednostnit klimatickou omítku Klimasan Perlit před ostatními omítkami? Lidé dnes tráví přibližně 80-90 % svého života…

Krémová injektáž zdiva

V tomto pojednání Vás kompletně seznámíme s tím, jak funguje krémová injektáž zdiva, která je díky naší osvětě a snadnému provedení jednou z nerozšířenějších meto…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz