Profibaustoffe CZ, s.r.o. - názvem PROFI Schnellbeton SB 30

JAK UPEVNIT SLOUPKY V NĚKOLIKA MINUTÁCH ?

Tempo našeho života se stále zrychluje. Velkou měrou k tomu přispívají i nové technologie. Stejně tak je tomu i ve stavebnictví, kde se trendem posledních let stalo používání rychletuhnoucích materiálů, které urychlují výstavbu
a zkracují termíny dokončení.

Určitě znáte situace, kdy je nutné něco rychle zabetonovat, ukotvit, kdy nemáte čas čekat, až beton zatvrdne, a kdy musíte rychle navázat s dalšími pracemi. Přesně pro tyto situace je určen výrobek společnosti Profibaustoffe CZ, s.r.o. s názvem PROFI Schnellbeton SB 30. Jedná se rychletuhnoucí beton pro kotvení stavebních konstrukcí. Pomocí tohoto výrobku lze rychle osazovat sloupky, obrubníky, patky konstrukcí, dopravní značky, kanalizační poklopya vpusti a lze jej používat k drobným opravám betonových konstrukcí. Tyto práce lze s výrobkem provádět ve vnitřním i vnějším prostředí. Beton nelze používat ke konstrukčním a statickým účelům.

Kotvicí schopnost betonu nastává již za cca 10 minut po rozmíchání, beton se vyznačuje rychlým nárůstem pevnosti (15 N/mm2 za 24 hod.) a výslednou pevnostímin. 30 N/mm2. Beton je mrazuvzdorný a odolný vůči agresivnímu prostředí.

Všechny výše uvedené vlastnosti jej předurčují pro použití nejen v hobby sektoru, ale také v profesionálním stavebnictví. Beton se po rozmíchání s vodou pomocí míchadla rychle umístí na místo požadovaného použití, zhutní se a poslední vrstva betonu se zahladí a vyspáduje. Takto lze rychle a efektivně dosáhnout požadovaného výsledku a neprodleně navázat s dalšími pracemi.

Výrobek PROFI Schnellbeton SB 30 se tak stává užitečným pomocníkem všech malých i velkých stavitelů.

Více info klikněte zde: prospekt  (PDF)

nebo www.profibaustoffe.com

        

Profibaustoffe CZ, s.r.o
Vídeňská 140/113c
619 00 Brno

Datová schránka: prquyj4

Tel.: +420 511 120 310
Fax: +420 543 213  948

info@profibaustoffe.cz
fakturace@profibaustoffe.cz
objednavky@profibaustoffe.cz

     

Datum zveřejnění: 10.5.2022 , Autor: Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Krémová injektáž zdiva

V tomto pojednání Vás kompletně seznámíme s tím, jak funguje krémová injektáž zdiva, která je díky naší osvětě a snadnému provedení jednou z nerozšířenějších meto…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz