PRESBETON Nova s.r.o. - Centrum inspirace – ráj všech stavebníků stojí za návštěvu !

Centrum inspirace české společnosti PRESBETON.

Na půl cesty mezi Vraňany, kde sídlí vyhlášená farma známá zejména pro svůj samosběr jahod, a turisticky atraktivním Mělníkem, leží na břehu Vltavy malebná vesnička Lužec. Na jeho okraji najdete na impozantním pozemku ráj všech stavebníků, kutilů a majitelů nemovitostí - Centrum inspirace české společnosti PRESBETON, výrobce širokého portfolia betonových komponentů pro dům a zahradu.

Centra inspirace mají za cíl usnadnit zákazníkům výběr kvalitního stavebního materiálu. Veškerý sortiment, tj. dlažbu, tvárnice, květináče, betonový nábytek, prvky pro terénní úpravy zahrad  a mnoho dalšího najdete na jednom místě, v dostatečně velkých prezentačních blocích pro lepší představu a snadnější výběr toho, co přesně potřebujete. Zapomeňte na jednotlivé dlaždice vyskládané na roštech a tvárnice nevzhledně zabalené na paletách. Dlažbu si budete moci prohlédnout reálně, položenou v různě velkých plochách. Tvárnice budete moci obdivovat na zdech, které lemují celou exteriérovou expozici. Můžete si zde vyzkoušet designový betonový nábytek, kterým můžete po generace oživit odpočinkové zóny na svých zahradách a pozemcích. Dále uvidíte celou řadu osázených betonových květináčů, které se stávají rok od roku populárnější pro svou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Najdete zde i nejnovější produkty z vysokohodnotného betonu – subtilní květináče a lavici LITE. Tyto sametové výrobky z dokonale hladkého pohledového betonu jsou díky novým technologiím o více jak polovinu lehčí než podobné produkty nabízené na našem trhu. Schody, palisády, zahradní stěny, to je jen zlomek toho, co zde dále můžete obdivovat.

Pokud to máte moc daleko do středočeského kraje, vězte, že další Centra inspirace najdete po celé České republice. Olomouc, Kaštanová v Brně, Poříčí nad Sázavou nebo Pardubice, zde všude najdete to nejlepší z betonu, co se na českém trhu nabízí.

Foto PRESBETON :

      

      

   

Presbeton NOVA s.r.o.

Adresa:    U panelárny 594/6C
                  779 00 Olomouc

Telefon:   +420 587 419 162
                 +420 603 200 478

Email:      info@presbeton.cz

Web:        https://www.presbeton.cz

Datum zveřejnění: 23.8.2021 , Autor: PRESBETON Nova, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz