CIDEMAT Hranice, s.r.o. - Teracová dlažba pokryje schody stylově i prakticky

Je odolná, přírodní a nadčasová. Teracová dlažba firmy CIDEMAT Hranice zdobí budovy po celé Střední Evropě i v Rusku.

 

Jedná se o tradiční český výrobek s dvacetiletou zkušeností výrobce CIDEMAT, který svou životností předčí kdejaký materiál. A udrží i slona.
Teracová dlažba vzniká spojením dolomitické drtě a cementu. Využívá tak krásy a vlastností přírodního kamene. Jeho tvrdost, nosnost a originální kresba z teraca dělá materiál ideální pro vnitřní i venkovní plochy a schodiště. Přestože v dnešních trendech převažují přírodní barvy, tedy bílá, šedá a černá, je možné odstíny kamínků a přibarveného cementu libovolně kombinovat.
Schody z teracové dlažby jsou dominantou každého domu. Můžou zdobit reprezentativní vstup do budovy, vstupní halu i interiér domova. Většinou jsou to schodiště namáhaná, avšak reprezentativní.
Teracová dlažba je jednoduchá už od začátku. Odborná firma položí teracový obklad vyrobený na míru na betonovou konstrukci schodiště do jednoho dne. Údržba tohoto materiálu je minimálně náročná (nevyžaduje skoro žádné úsilí). Po řadě let se opotřebovaný povrch pro dosažení původního vzhledu jednoduše lehce zbrousí a naimpregnuje, nehodou uštípnutý roh se zaplní tmelem na přírodní kámen.
Protože jsou schody z teracové dlažby dokonale hladké, dá se jejich povrch pro bezpečnost doplnit protiskluznými pásky nebo upravit pískováním, které dlažbu zdrsní. Materiál je otěru i mrazu vzdorný a tak bez újmy zvládá teplotní rozdíly i každodenní užívání.
Teracová dlažba tuzemského výrobce CIDEMAT Hranice, s.r.o., bezchybně slouží desítky let. Svým nadčasovým a přírodním vzhledem navíc stále vypadá dobře a zapadne do každého designu.

 

  

 

 

Další podrobnosti získáte na www.cidemat.cz
nebo tel.: +420 581 651 366-7 , fax: +420 581 651 435 , cidemat@cidemat.cz

 

 

 

Datum zveřejnění: 16.10.2015 , Autor: CIDEMAT Hranice, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz