Českomoravský beton, a.s., betonárna Sedlčany

Betonárna Sedlčany je jedním z provozů společnosti Českomoravský beton, a.s., která se nachází v Sedlčanech v ulici Nádražní – Červený Hrádek.

Hlavními výhodami betonárny typu ELBA je počítačově řízený výrobní proces zajišťující špičkovou kvalitu produktů a vysoký výkon (až 50 m3/ hod). V případě potřeby většího hodinového výkonu má provoz k dispozici záložní betonárny společnosti v okolí. Objem mísícího jádra je 1,25 m3. Maximální denní výkon je však přizpůsoben dle přání zákazníka. Betonárna v Sedlčanech je provozována celoročně, pro zimní období je vybavena zařízením pro ohřev kameniva a teplé záměsové vody. Vysokou kvalitu výroby demonstruje zavedený a udržovaný certifikovaný systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001, certifikovaný systém hospodaření s energií dle normy ČSN EN ISO 50001 a certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ČSN EN 45001. Zkušebnictví provádí akreditovaná zkušební laboratoř společnosti BETOTECH, s.r.o.

Betonárna Sedlčany nabízí kromě transportbetonu také výrobu moderních materiálů pro lepší stavění, mezi které patří lité směsi ANHYMENT, CEMFLOW, SLIMFLOW a PORIMENT. Ke všem produktům je poskytována široká nabídka služeb včetně poradenství. Veškeré kontakty naleznete na stránkách společnosti v detailu provozu.

- skupina Českomoravský beton

Datum zveřejnění: 8.6.2020 , Autor: Českomoravský beton, a.s.

Zpět na všechny novinky

Novinky

TRANSBETON s.r.o. – expert na speciální betony

Uplynulý rok se v podání společnosti TRANSBETON s.r.o. nesl ve znamení náročných betonáží speciálními betony, z nichž ty nejzajímavější vám v tomto článku představíme. …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz