Nejen hutní materiál, ale i další služby. To je Ferostal

Společnost FeroStal se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem hutního materiálu a také řadou dalších služeb, od tvarového vypalování plechů, dělení materiálů, ohýbaní nosníků trubek, zámečnické výroby a až po ohýbání betonářské oceli.

Betonářská ocel představuje nezbytný materiál do stropů, věnců staveb či třeba podlah a využijí ji nejen všichni stavaři, ať už profesionálové, kteří staví komerční budovy a mosty, tak všichni ostatní, kdo staví kupříkladu rodinné domky.

Ferostal nabízí ohýbání betonářské oceli žebírkované i hladké, standardních jakostí. Nabízíme průměry 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 25, 28, 32 mm, ale na vaši žádost nastříháme a ohneme vaší betonářskou i armovanou ocel až do průměru 40 mm.

V nabídce máme také kari sítě pro armování základových desek, betonových podlah či stropů s dráty o průměru 4,5,6, a 8 mm se standardními rozměry ok a velikostí sítě 2x3 m.

Zajistíme i montáže

Kromě širokého spektra uvedených služeb nabízíme také povrchové práce, zámečnické služby a ve spolupráci s renomovanými firmami zajišťujeme také montáž ocelových konstrukcí. Není pro nás problém poradit si také s nestandardními rozměry a nestandardními službami.

Společnost Ferostal navazuje na činnost společnosti Ferosta PJ s.r.o, která vznikla v roce 2001. Neváhejte využít našich letitých zkušeností a obrátit se na nás s jakýmkoliv projektem v oblasti hutnictví.

 

 

Datum zveřejnění: 11.5.2017 , Autor: FeroStal a.s.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz