STASELI s.r.o.

STASELI s.r.o.


Železobetonové monolitické konstrukce pro průmyslové objekty, stavby občanského vybavení a bytové výstavbě. Výroba armatur. Jeřábnické prace.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

STASELI s.r.o.
Šafaříkova 277
293 01, Mladá Boleslav
IČO: 28450591

Kontakt

Telefon: 326 331 682
Fax: 326 331 682
E-mail: info@staseli.cz
Web: www.staseli.cz

O nás

Firma STASELI se zabývá prováděním železobetonových monolitických konstrukcí v průmyslových objektech, stavbách občanského vybavení a bytové výstavbě.
Jedná se převážně o realizace spodních staveb, monolitické skelety, nosné i opěrné stěny, monolitické stropy, technologické objekty, čistírny odpadních vod, nádrže a řadu dalších konstrukcí. Tyto monolitické konstrukce firma provádí pomocí systémového bednění renomovaných firem působících na našem trhu. Při realizacích se opíráme o využívání moderních technologií bednění, ukládání a ošetřování betonové směsi tak, aby v každém okamžiku výstavby byly dodrženy nejvyšší požadavky na přesnost a kvalitu díla. Zajišťujeme vlastními kapacitami i výrobu betonářské oceli a zámečnických prvků.
Všechny konstrukce lze provést i jako "pohledové konstrukce".
K monolitickým konstrukcím provádíme i další stavební práce nezbytně související, jako jsou kompletní zemní práce, izolace tepelné i proti vodě, ochranné přizdívky, dozdívky, zámečnické prvky a konstrukce, montáž prefabrikátů atd.
Přestože hlavní náplní firmy je realizace projektů většího rozsahu, v domovském regionu se nevyhýbáme ani prováděním staveb pro drobné stavebníky jako jsou základové konstrukce a monolitické stropy na rodinných domech.

Reference

viz odkaz

Na koho se obrátit

Jednatel
Ing. Jaromír Sachomský
603 828 941
Jednatel
Libor Semerák
603 201 767


Zařazení do kategorií