SOLIDUM monolitické konstrukce s.r.o.

SOLIDUM monolitické konstrukce s.r.o.

 

Nabízíme realizaci železobetonových monolitických staveb na klíč včetně předrealizačního poradenství s cílem najít pro naše klienty to nejvýhodnější řešení, kde se ekonomičnost, kvalita, spolehlivost a trvanlivost kloubí do jednoho společného celku.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

SOLIDUM monolitické konstrukce s.r.o.
Moskevská 1523/63
101 00, Praha 10 - Vršovice
IČO: 09235957

O nás

Realizujeme železobetonové monolitické stavby na klíč v oblasti pozemního stavitelství s působností po celé ČR. Naší snahou je zajistit našim klientům komplexní servis, od předrealizačního poradenství až po samotné provedení díla na klíč. V rámci naší činnosti spolupracujeme s prověřenými projekčními kancelářemi a snažíme se najít nejvhodnější řešení pro naše klienty.

Zakládáme si na férovém jednání s osobním individuálním přístupem k našim obchodním partnerům.
Je pro nás důležitý nejenom konečný výsledek, ale i cesta jak jsme tohoto cíle dosáhli.

Dbáme při realizaci našich projektů na ohleduplnost k životnímu prostředí, ve snaze co nejvíce přispět k trvalé udržitelnosti.
Samozřejmostí je maximální ochrana lidského života a zdraví osob dotčených naší činností, kde je naším vzorem způsob práce na stavbách například v UK, Francii, či Skandinavii.

Portfolio našich zakázek zahrnuje jak projekty drobnějšího rozsahu, tak rozsáhlé stavební celky  a to od novostaveb na "zelené louce" až po komplikované rekonstrukce v intravilánu . 

Na koho se obrátit

Jednatel
Ing. Jan Piskora
+420 737 256 474
Jednatel
Ing. Karel Zajíc
+420 737 255 569


Zařazení do kategorií