SIMATT CZ, s.r.o.

SIMATT CZ, s.r.o.

Prodej stavební chemie, především materiálů pro povrchové úpravy velmi namáhaných průmyslových podlah a vyrovnávacích vrstev pod nášlapné podlahové krytiny. Dodávka komponentů pro zhotovení průmyslových podlah, odborné poradenství při výběru vhodného materiálu a vhodné technologie pro realizaci.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

SIMATT CZ, s.r.o.
Mírové Náměstí 42
339 01, Chudenice
IČO: 29124409

Otevírací doba

Po - Pia:  7:30 – 15:30 hod.

O nás

Hlavní činností naší společnosti je prodej stavební chemie , především materiálů pro povrchové úpravy velmi namáhaných průmyslových podlah a vyrovnávacích vrstev pod nášlapné podlahové krytiny. Velký důraz přitom klademe na vysokou kvalitu námi dodávaných produktů, které mají široké použití nejen v průmyslových objektech äprůmyslové haly, výroby, sklady, garáže, ČOV…), ale i v občanské a bytové výstavbě (byty, rodinné domy, polyfunkční objekty, obchody, supermarkety…).

Sortiment

Vsypové podlahy DUROSTONE

Jedná se o vsypové materiály značky DUROSTONE. Používá se pro zvýšení odolnosti povrchu betonových průmyslových podlah proti obrusu. Všeobecne zvyšují užítkové vlastnosti průmyslových betonových podlah a zvyšují uživatelský komfort.

 

Samonivelační podlahy CEMART

Jsou materiály s bohatou více než  20 letou tradicí a navazují na zkušenosti a receptury samonivelačních materiálů ABS, Švédsko, které jsme v roce 1997 zaváděli na Slovenský trh. Jedná sa o vyšlechtené materiály vysoké kvality, které se používají jak v občanské a bytové výstavbě, tak při realizaci průmyslových podlah.

Samonivelační směsi pro občanskou a bytovou výstavbu

Samonivelační směsi pro průmyslovou výstavbu

 

Syntetické lité podlahy AMERIN

Lité syntetické podlahy AMERIN umožňují kvalitní řešení povrchové úpravy podlahy v závislosti na požadavcích budoucího provozu. Podlahový systém AMERIN patří k nejmodernějším technologiím realizace podláh.Používa se všude tam, kde jsou kladeny velké nároky na mechanickou a chemickou odolnost podlahy, snadnou údržbu a estetický vzhled.Výborné vlastnosti epoxidových a polyuretanových podlah se využívají v mnoha průmyslových občanských stavbách.

 

Výztuž do betonu

 

Ocelová vlákna

Drátková výztuž – ARCELORMITTAL

PP vlákna

Fibrilovaná – FIBERMESH 300e

MONOFILNÍ VLÁKNA – POLIMIX

Makro -syntetická vlákna - ENDURO®HPP45

 

Ochrané nátěry a impregnace

Impregnace, uzavírací laky, nátěry
Slouží pro dočasnou nebo trvalou ochranu betonových konstrukcí a podlah. Využívají se pro retenci vody v betonu při realizaci vsypových podlah v době zrání betonu, ale i pro ochranu proti nasákavosti podlah, popřípadě jako ochrana proti zmrazovacím cyklům.

 

Na koho se obrátit

Konateľ
Ing. Tomáš Vácha
+421 905 615 520
Obchodní ředitel
Ján Peinelt
+420 724 34 34 74

Další adresy

SIMATT, s.r.o.
Mírové Náměstí 42
339 01 Chudenice

Kontakt: Ing. Tomáš Vácha
Mobil: +421 905 615 520
E-mail: info@simatt.czvacha@simatt.cz

 

SKLAD PRAHA
Mezi vodami 33
143 00 Praha 12 - Modřany

Kontakt: Ján Peinelt
Mobil: +420 724 34 34 74
E-mail: peinelt@simatt.cz


Zařazení do kategorií