SCREEN SERVIS spol. s r.o.

SCREEN SERVIS spol. s r.o.

Průmyslová síta, děrované plechy, tahokovy, technické a filtrační tkaniny, dopravní pásy, dopravníkové válečky, laboratorní síta a stroje, podlahové rošty a výrobky z těchto materiálů.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

SCREEN SERVIS spol. s r.o.
Luběnice 156
783 46, Luběnice
IČO: 25864203

Kontakt

Telefon: 585 311 452
Fax: 585 311 462
E-mail: screenservis@screenservis.cz
Web: www.screenservis.cz

Sociální sítě:      

Otevírací doba

Po - Pá :  07.00 - 16.00  (po domluvě kdykoli)

O nás

SCREEN SERVIS, spol. s r.o. je dynamická společnost vybudovaná na základě tradice, zkušeností a odborné specializace všech zaměstnanců, společníků a partnerů.

Společnost byla založena v roce 1996 a postupem času se vyprofilovala ve firmu s pravděpodobně nejúčelnější nabídkou průmyslových sít v české republice.

Sortiment

Všechny naše výrobky najdete i v e-shopech :

www.valeckyprodopravniky.cz

www.nerezovedraty.cz

www.dratenasita.cz

www.tahokov-derovaneplechy.cz

www.ploty-sita.cz

Nabídka začíná nejjemnějšími druhy drátěných tkanin, výstřihy z tkanin a drátěnými filtračními pásy, pokračuje síty určenými k třídění a odvodňování materiálů, děrovanými plechy, tahokovem a končí kovovými mřížemi. Síta je možno vyrábět jako pletená, bodově svařovaná, tlakově svařovaná či perforovaná.

Všechny tyto výrobky můžeme vyrobit z obyčejných ocelí, barevných či nerezových materiálů a jsou dodávány v standardních velikostech nebo na míru.

Další oblastí námi dodávaných výrobků jsou tzv. typová síta (harfová, strunová, štěrbinová, prstová atp.), která jsou vyráběná kombinací kovových a polyuretanových materiálů s určením pro zpracovatelský průmysl. Špičkovým výrobkem této skupiny jsou gumové a polyuretanové třídící plochy či stavebnicové systémy přinášející uživatelům nové možnosti ve funkčnosti a životnosti sít.

Neméně důležitou součást naší nabídky tvoří drátěné a destičkové dopravní pásy, pohonová kola a bubny pro pásy, dopravníkové válečky, jakožto i celé dopravníky.

Doplňkový sortiment představují síta a stroje pro laboratorní sítovou analýzu, filtry vyráběné z technických tkanin a perforovaných materiálů, pochůzné nebo pojezdové rošty v provedení pozink či nerez.

Sortiment

Novinky

Pletivo, ploty a příslušenství :

www.ploty-síta.cz

Doprava a mechanizace

Dodavatelem na místo odběratele.

Certifikáty

Snahou společnosti Screen servis spol. s r.o. je zjednoznačnění a dokumentování firemních procesů ovlivňujících jakost produktů a služeb a proto se v roce 2002 stala držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9002, který vydal Český lodní a průmyslový registr se sídlem v Praze.

Jméno společnosti Screen servis spol. s r.o. neznamená jen tradici a přední postavení na trhu, ale je především zárukou kvality, spolehlivosti a důvěryhodnosti.

Na koho se obrátit

Vedoucí prodeje průmyslových sít
Mgr. Drahomír Lolek
585 311 462 , 602 520 066

Další adresy

Euro SITEX s.r.o.

K Podlesí 630
261 01 Příbram VI
www.eurositex.cz

VOMET s.r.o.

Suchovská cesta 2
917 01 Trnava
Slovenská republika
www.vomet.sk


Zařazení do kategorií