FLOOR SPECIAL SERVICES®

FLOOR SPECIAL SERVICES®

 

Broušení podlah a nátěry průmyslových podlah, broušení betonu, renovace podlah, čištění podlah, podlahové stěrky, nátěry podlah, impregnace a ochrana zátěžových podlah.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

FLOOR SPECIAL SERVICES®
Evropská 696/113
160 00, Praha 6 – Dejvice
IČO: 75858568

Otevírací doba

PŘÍJEM TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK: 8:00 – 18:00 HOD.

O nás

Floor Special Services® je odborně způsobilou a renomovanou prováděcí firmou s kvalitním zázemím zakládajícím se na odborném vzdělání, teoretických vědomostech a bohaté a dlouholeté praxi prováděných služeb a realizací a spoluprací s významnými institucemi  v rámci ČR, Německu a Rakousku. Hlavním zdrojem odborných znalostí vedoucích pracovníků firmy je studium středoškolských řemeslných oborů včetně dosažení vysokoškolských diplomů.

Broušení podlah, broušení podlah Praha, broušení betonových podlahbroušení betonu, renovace betonu, broušení lina, broušení PVC podlah, broušení teraco, repase teraco, broušení kamenných podlahbroušení mramorubroušení žuly, odstranění koberců, stržení lina, impregnace podlah, olejování podlah, lakování podlah včetně inspekce a zajištění technických posudků je naše firma připravena zajistit naše odborné služby dle našich interních firemních standardů, směrnic a norem ISIS SYSTEM®, IICRC™, NWFA™ v rámci naší firmy Floor Special Services®.

Na koho se obrátit

Jednatel firmy
Ing. Jan Hrdlička
606 741 841

Ceník

Ceník služeb

Další adresy

Zajišťujeme realizaci zakázek v rámci celé České a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.


Zařazení do kategorií