DITALEX s.r.o.

DITALEX s.r.o.

Provádíme lité podlahy z pěnobetonu a anhydritu. Věnujeme se také zateplování fasád a výstavbě budov.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

DITALEX s.r.o.
Štěpánovská 32/9
783 35, Olomouc - Chomoutov
IČO: 27778568

Kontakt

Telefon: 585 386 589
Fax: 585 386 589
E-mail: ditalex@ditalex.cz
Web: www.ditalex.cz

Sociální sítě:  

O nás

Realizujeme lité podlahy v Olomouci a Olomouckém kraji. Lité podlahy provádíme z pěnobetonu a anhydritu. Věnujeme se také zateplování fasád a výstavbě budov, taktéž v Olomouci a Olomouckém kraji. Nejsme omezeni pouze naším krajem. Naše služby poskytujeme napříč celou Českou republikou. Firma Ditalex s.r.o. funguje pro klienty už od roku 2006

Sortiment

Specializace na provádění litých podlah z pěnobetonu a anhydritu.

Dále v naší nabídce naleznete také výstavbu nejrůznějších objektů a jejich rekonstrukce i kompletní zateplování fasád.

Lité podlahy z pěnobetonu :

Pěnobeton je výborným ekvivalentem ke klasickým betonovým podlahám. Nabízí výborné nivelační vlastnosti, je lehký a jeho zpracování je rychlé. Pěnobeton nachází své využití jako podkladová vrstva finální podlahové krytiny v bytových a rodinných domech, administrativních budovách nebo školách. Zároveň nezatěžuje konstrukci budovy takovou měrou jako klasické betonové podlahy.

Pěnobeton je výborným ekvivalentem ke klasickým betonovým podlahám. Nabízí výborné nivelační vlastnosti, je lehký a jeho zpracování je rychlé. Pěnobeton nachází své využití jako podkladová vrstva finální podlahové krytiny v bytových a rodinných domech, administrativních budovách nebo školách. Zároveň nezatěžuje konstrukci budovy takovou měrou jako klasické betonové podlahy.

často se pěnobeton využívá jako výplňový materiál

Podlahy z polystyrenbetonu :

Polystyrenbeton má podobné vlastnosti jako pěnobeton s tím rozdálem že jako plnivo nefunguje vzduch ale polystyren. Velmi dobře se dopravuje čerpadlem, má dobré izolační vlastnosti a je lehký.

Anhydritové podlahy :

Samonivelační anhydritové podlahy jsou určeny zejména pro vyrovnání podlah v bytech, kancelářích a rodinných domech. Díky vysoké tepelné vodivosti je vhodný také pro podlahové vytápění, protože minimálně mění svůj objem a není tedy třeba dilatovat jednotlivé topné okruhy. Aplikace je rychlá a nevyžaduje další vyrovnávací stěrku.

Zateplování fasád :

Společnost Ditalex s.r.o. se zaměřuje na zateplování fasád rodinných, bytových i panelových domů, kancelářských a průmyslových objektů. Díky zkušenostem dokážeme optimálně realizovat zakázky prakticky jakéhokoliv rozsahu.

V rámci komplexních služeb zajistíme také výměnu starých oken za nová.

Mezi naše partnery patří značky: Cemix, Weber, KVK (loga partnerů)

Výstavba rodinných domů :

Kompletní realizace rodinných domů patří k významným činnostem. Díky partnerským firmám realizujeme každou stavbu na klíč a zároveň podle požadavků klienta. Dokážeme přesně přizpůsobit průběh stavby Vašim požadavkům.

Nabízíme :

  • Rozvody elektrické sítě 230/400 V
  • Rozvody slaboproudu
  • Rozvody osvětlení v objektech
  • Veřejné osvětlení v obcích

Zemní práce :

  • Provádíme zemní a výkopové práce menšího rozsahu
  • Výkopy pro bazény nebo jezírka
  • Výkopy pro inženýrské sítě
  • Výkopy pro vsakovací jímky
  • Výkopy základových pásů

Reference

REFERENCE

Hlavní oblasti použití pěnobetonu :
Jako materiál splňuje předpoklady k tomu, aby se rozšířil ve stavební praxi, a sice v oblasti výroby podlah a plochých střech občanských a průmyslových staveb - od těch nejjednodušších, až po ty nejsložitější.

Variabilita možných vlastností a mokrý proces při výrobě nabízí široké uplatnění pěnobetonu jako výplně různých hluchých prostor anebo vrstev v mostních a dopravních konstrukcích, kde pěnobeton může výrazně odlehčit danou konstrukci, přitom přenášet určitá zatížení, působit jako tepelná izolace nebo dokonce jako kryogenní materiál.

V porovnání s "klasickými" postupy je na straně lehkých betonů, které dosahují stejných, nebo i lepších mechanicko-fyzikálních vlastností, výhoda výrazné úspory realizačních nákladů. Úspory jsou realizovány především výrazným snížením nákladů na mzdy pracovníků (menší počet pracovníků a výrazně kratší doba realizace stavby).

Na koho se obrátit

Jednatel
Josef Motáň
602 513 831
Realizační technik
Ing. David Motáň
720 204 423


Zařazení do kategorií