BVG Floor a.s.

BVG Floor a.s.


průmyslové podlahy, bezesparé podlahy, bytové podlahy, sanace a reprofilace průmyslových podlah, řezání dilatačních a smršťovacích spár, epoxidové a polyuretanové podlahy, samonivelační cementové lité průmyslové podlahy, ocelové dilatační spáry a ukončovací profily, kovovýroba


Jak nás kontaktovat?

Adresa

BVG Floor a.s.
Hřbitovní 1319
330 23, Nýřany
IČO: 28318013

Kontakt

Telefon: +420 377 936 405
Mobil: +420 734 258 930
E-mail: info@bvgroup.cz
Web: www.bvgroup.cz

Sociální sítě:  

Otevírací doba

7:30 - 15:00 hod.

O nás

Společnost, která je zaměřena na dodávku veškerých typů podlah pro průmyslovou a bytovou výstavbu a kovovýrobu se zaměřením na stavební konstrukce.

Sortiment

Ve středisku Floor realizujeme:
betonové podlahy, průmyslové podlahy, lité podlahy, anhydritové podlahy, pokládka podlahy, umělé povrchy, dekorativní podlahy. Dále provádíme betony pro občanskou a bytovou výstavbu jako mazanina (betonová mazanina, betonový potěr, cementový litý potěr) a anhydrit. V oblasti stěrek provádíme samonivelační stěrka, nivelační stěrka, vyrovnávací stěrka, epoxidová stěrka, pryskyřice, epoxidová podlaha, dvousložková pryskyřice, nátěr, nátěr na beton, nátěr penetrační, epoxid, epoxidový nátěr. V oblasti izolací staveb realizujeme izolace, tepelná izolace, zvuková izolace, izolace podlah, hydroizolace a izolace radonová. Dále provádíme frézování betonu, broušení betonu, oprava průmyslové podlahy, sanace, reprofilace, injektáže a rekonstrukce podlah, výroba a instalace ocelových dilatačních profilů a ukončovacíh profilů.

 

 

Reference

Fotogalerie

Kvalita

Činnosti v oblasti průmyslových podlah řídíme v souladu s postupy ISO 9001 a dle norem ČSN 744505 a DIN 18202 .

Certifikáty