AVI, G.m.B.H. - termokoš

AVI, G.m.B.H. - termokoš

 
Výrobce patentovaného izonosníku – termokoše AVI NIRO. Firma AVI patří do skupiny specializovaných výrobců betonářských ocelí a prvků pro monolitické betonové stavby.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

AVI, G.m.B.H. - termokoš
Kutlikova 17
852 50, Bratislava

O nás

AVI izonosníky - termokoše jsou v ČR a SR používány cca 20 let. Na trh bývalé společné republiky přinesli svou již v Rakousku získanou dobrou pověst a v první řadě dobrou a reálnou cenu, kterou si AVI termokoše drží i nadále. Dodací lhůty 5 až 10 pracovních dnů v závislosti na rozsahu dodávky. Konstrukce AVI termokošů je specifická v tom že výpočet jejich únosností se řídí interakčním diagramem což je jejich výhoda. Dále při použití typu G jsou všechny termokoše M+D (obousměrné) bez navýšení ceny! Typ G se používá v 95%-tech celkové výroby. Termokoše se vyrábí buď v metrové šířce a nebo ve skrácených šířkách od šířky 10cm až po šířku 90cm. Novinkou je i dodávání termokošů v šířce 10cm modulech což je výhodné pro montáž na stavbě nebo v prefě. Jeden kus váží 4,5kg! Dále je výhoda ve skladování (menší prostor) a v nižších nákladech na dopravu.

Kořeny firmy AVI sahají do roku 1948, kdy byla firma založena v těsné blízkosti města Graz a tak se dnes lze již ohlédnout za její úspěšnou minulostí. AVI je součástí jedné skupiny firem spolu s EVG, Marienhütte, H+S, BSTG a Stahlform. Spojení těchto firem vytváří základnu vysoce inovativních řešení do budoucna s důrazem na kompletní zákaznický servis. Důkazem inovativních řešení je patent izonosníku – termokoše AVI NIRO, kde je použit dnes již desítkami let osvědčený profil nosného žebra pozůstávajícího s dvou k sobě otočených U profilů z nerezu, propojených pomocí betonářských prutů z Bst 550, čímž se vytvořil vysoce nosný statický prvek jako základ pro sestavení celého termokoše.

Sortiment

Termokoše na přerušení tepelných mostů označených - AVI NIRO šířka izolace 8cm a AVI XII NIRO šířka izolace 12cm.

Výztuž proti propíchnutí AVI


Výpočtový program pro statický návrh termokošů:
Thermotool 3.1.0 ke stažení :  Thermotool

Reference

 
Referenční stavby v Rakousku:

 
   
 
   
 
   

 

Certifikáty

Na koho se obrátit

Obchodní zástupce
Ing. Michaela Štefanovičová
+421 948 488 697

Další adresy

Obchodní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku:
Kutlikova 17
852 50 Bratislava
Tel.: 00421 948 555 055
www.avi.at
  
Sídlo firmy:
AVI- Alpenländische Veredelungs – Industrie Gesellschaft m.b.H
mit dem Sitz in A-8074 Raaba
Gustinus Ambrosistrasse 1-3


Zařazení do kategorií