ZEM-STAV, Dušan Bláha

ZEM-STAV, Dušan Bláha


Provádíme zemní a výkopové práce,terénní úpravy, stavební činnost, přípravné práce pro stavby, základy rodinných domů, sklepů, bazénů, atd.  Demolice objektů, bourací práce, pikování a rozebírání železobetonových konstrukcí. Výstavbu a realizaci inženýrských síťí kanalizační, vodovodní a plynové přípojky, jímky, septiky, čističky odpadních vod. Odvoz suťi a přebytečného materiálu. Podvrty/Protlaky pod vozovkou různých průměrů, řezání asfaltu, hutnění a pěchování výkopů a ploch. Zhotovení studní do hloubky cca 7m, čištění a odkalování studní. Jádrové vrtání, prostupy do zdí, podlah, stropů, kanalizace a jiné betonové či kamené zdivo a to až do průměru 350mm.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

ZEM-STAV, Dušan Bláha
Hornická 502
330 22, Zbůch
IČO: 63538822

Kontakt

Telefon: 728 536 373
Mobil: 724 364 999
E-mail: zem-stav@email.cz
Web: www.zem-stav.cz

O nás

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, moderních metod. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou. Možnost zemních a výkopových i demoličních prací v hodinové sazbě včetně autodopravy se stroji: Traktorbagr JCB Contractor a CATERPIILAR 444E s možností použití lžíce (30,40,60,80,90), svahová lžíce + hydraulické kladivo 600HP. Pásový mini bager Takeuschi 3,3t a Caterpillar 305cr 5t s možností použití lžíce (30,40,50,60,90 a naklápěcí svahová lžíce) Bobcat 753 (lžíce + paletový manipulátor). Možnost autodopravy ( TATRA, DAF, VOLVO )  Cena za hodinu práce se stroji se odvíjí podle množství pronajmutých strojů a počtu hodin.!!!!!!!!!!!!!!!!! Více zde: www.zem-stav.cz

Doprava a mechanizace

JCB Contractor a CATERPIILAR 444E s možností použití lžíce (30,40,60,80,90), svahová lžíce + hydraulické kladivo 600HP. Pásový mini bager Takeuschi 3,3t možností použití lžíce (30,40,60, a svahová lžíce) Bobcat 753 (lžíce + paletový manipulátor). Možnost autodopravy (AVIA, TATRA, DAF, VOLVO)  Cena za hodinu práce se stroji se odvíjí podle množství pronajmutých strojů a počtu hodin.!!!!!!!!!!!

Reference

Fotogalerie

Certifikáty