XELLA CZ, s.r.o. (Stropní a podlahové dílce a desky, překlady)

XELLA CZ, s.r.o. (Stropní a podlahové dílce a desky, překlady)


Xella CZ je předním výrobcem a prodejcem zdicích materiálů pro zdravé a úsporné bydlení: tepelněizolačních tvárnic z bílého pórobetonu Ytong, akustických vápenopískových tvárnic Silka a tepelněizolačních minerálních desek Multipor. Společnost nabízí kompletní stavební systém: tepelněizolační tvárnice a příčkovky Ytong, stropní a střešní systém, schody Ytong. Pórobeton Ytong vyniká svou tepelnou izolací a požární odolností. Jako masivní zdicí materiál s dostatečnou únosností se Ytong uplatňuje především v obvodových konstrukcích a u všech vnitřních nosných nebo výplňových stěn i příček. Novinkou jsou systémy pro strop Ytong Ekonom a masivní střecha Ytong Komfort. Společnost Xella CZ je členem sdružení Centrum pasivního domu.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

XELLA CZ, s.r.o. (Stropní a podlahové dílce a desky, překlady)
Vodní 550
664 62, Hrušovany u Brna
IČO: 64832988

Kontakt

Telefon: 800 828 828
Fax: 547 101 105
E-mail: obchod.cz@xella.com
Web: www.xella..cz

O nás

Nadnárodní koncern Xella International, působící ve 32 zemích Evropy, Ameriky a Asie, je v České republice reprezentován společností Xella CZ, s.r.o.
Společnost Xella CZ nabízí kompletní stavební systém: tepelněizolační tvárnice a příčkovky Ytong, stropní a střešní systém, schody Ytong.
Pórobeton Ytong vyniká svou tepelnou izolací a požární odolností.
Jako masivní zdicí materiál s dostatečnou únosností se Ytong uplatňuje především v obvodových konstrukcích a u všech vnitřních nosných nebo výplňových stěn i příček.

Reference

Kvalita

Firma je držitelem TZUS . Více info klikněte zde .

Certifikáty

POZNÁMKA

Novinkou jsou systémy pro strop Ytong Ekonom a masivní střecha Ytong Komfort.
Společnost Xella CZ je členem sdružení Centrum pasivního domu.

Na koho se obrátit


Obchodní oddělení
226 219 567


Zařazení do kategorií