Winning PS - Pamstav s.r.o. - Brno

Winning PS - Pamstav s.r.o. - Brno

Jak nás kontaktovat?

Adresa

Winning PS - Pamstav s.r.o. - Brno
Křižíkova 2960/72
612 00, Brno - Královo Pole
IČO: 60748087

Kontakt

Telefon: 511 185 800
E-mail: info@winningps.cz
Web: www.winningps.cz

O nás

Jsme brněnská stavební firma a zabýváme se prováděním železobetonových monolitických konstrukcí. Sestavili jsme tým odborníků a v oblasti betonářské činnosti jsme pro Vás schopni provést jakékoliv monolitické konstrukce od stropů rodinných domů, opěrných stěn, propustků až po náročné betonové skelety. Nově jsme zřídili středisko v Praze a realizujeme již několik velkých projektů v uvedené lokalitě.

Sortiment

OBKLADY A DLAŽBY

Společnost Winning PS - Pamstav s.r.o., dříve PAMSTAV s.r.o., byla založena v roce 1995. V počátečních letech se zabývala kompletní realizací a rekonstrukcí staveb. Poslední roky znamenaly pro společnost užší specializaci na obkladačské práce. Provádíme veškeré keramické obklady v interiérech i exteriérech, obklady koupelen, bazénů a teras včetně hydroizolačních stěrek, obklady fasád. Pro montáž obkladů a dlažeb aplikujeme stavební chemii značek MUREXIN a ARDEX. Při naší práci dodržujeme nejnovější technologické postupy. Provádíme veškeré stěrkové izolace koupelen, balkónů, teras, bazénů vč. izolací odolných tlakové vodě. Montujeme drenážní odvětrávaný systém CeraVent od firmy Ardex na zavlhlé zdivo, který zajišťuje možnost vlhkému zdivu dýchat, a na který lze aplikovat např. soklový obklad. Náš pracovní tým tvoří profesionálové se zkušenostmi v oboru s více jak 20-ti letou praxí.
     
ŽELEZOBETONOVÉ MONOLITICKÉ KONSTRUKCE

Sestavili jsme tým odborníků v oblasti betonářské činnosti a jsme schopni pro Vás zrealizovat jakékoliv monolitické konstrukce od stropů pro rodinné domy, opěrných stěn, propustků až po náročné betonové skelety. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce! Máme středisko i v Praze a realizujeme zde několik velkých projektů. Nyní probíhá realizace několika akcí monolitických konstrukcí.

Certifikáty

Na koho se obrátit

Výkonný ředitel
Ing. Petr Křůmal
+420 603 425 751
Obchodní ředitel
Ondřej Blaho
+420 604 222 088


Skupina