VibroBeton, s.r.o.

VibroBeton, s.r.o.

Výroba betonových a podlahových konstrukcí, realizace tenkovrstvých epoxidových a polyuretanových stěrek.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

VibroBeton, s.r.o.
U Hřiště 360
747 92, Háj ve Slezsku - Chabičov
IČO: 247 95 739

Kontakt

Telefon: 553 773 205,
Fax: 553 773 205
E-mail: info@vibrobeton.cz
Web: www.vibrobeton.cz

Sociální sítě:    

O nás

Základním stavebním prvkem společnosti jsou betonové a podlahové konstrukce, které se používají ve výrobních, prodejních a skladovacích halách, v objektech zemědělských, v podzemních garážích, ale i v objektech občanské vybavenosti.
Dalším ze segmentů výrobního programu firmy stejně u podlah betonových, je realizace tenkovrstvých epoxidových a polyuretanových stěrek.

Sortiment

Provádíme :

Průmyslové a betonové podlahy :

Tvoří nedílnou součástí většiny pozemních průmyslových staveb. Jsou výsledkem vhodného projekčního řešení a pečlivého provedení samotné realizace podlahy a tvoří základní stavební prvek ať už jako finální povrch nebo podklad pro další podlahové systémy.

Tenkovrstvé epoxidové a polyuretanové stěrky :

nacházejí své uplatnění v širokém spektru pozemních průmyslových staveb. Jako vysoce esteticky hodnotné podlahy se aplikují v součinnosti s podkladními betonovými konstrukcemi. Jejich estetická a užitná hodnota je řadí mezi základní systémy kontaktních povrchových úprav.

Lité potěry :

Vhodné pro oblasti občanské vybavenosti s moderním řešením čistého a elegantního zhotovení litých potěrů pod finální nášlapné vrstvy s využitím ukládání samo- zhutňujících materiálů vysoké kvality.

V součinnosti s výrobním programem jsme schopni realizovat i projekty občanské vybavenosti za použití odborného ukládání samo- zhutňujících materiálů vysoké kvality renomovaných výrobců jako jsou směsi na bázi síranu vápenatého nebo cementových potěrů.

Čerpání betonu :

Concrete Boy 380H je jediné čerpadlo na jemný beton, které je schopné na malém prostoru zpracovávat materiál o max. zrnitosti 32 mm s dopravním tlakem 70 bar a dopravním výkonem 18 m3/hod.

Kvalita

Hlavní vizí společnosti VibroBeton s.r.o. je poskytování kvalitních služeb svým klientům počínaje konzultacemi, návrhem technologií, cenovými kalkulacemi a finální realizací podlahových systémů v závislosti na potřebách našich klientů s přispěním našich zkušeností.