Ecobeton Czech Republic s.r.o.

Ecobeton Czech Republic s.r.o.

Produkty pro dekorativní povrchy a systémy určené pro izolaci a ochranu staveb a stavebních materiálů - silikátové hydroizolace.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Ecobeton Czech Republic s.r.o.
Dobrovského 675/4
612 00, Brno - Královo Pole
IČO: 06595189

Kontakt

Telefon: 514 514 941
Fax: 545 222 701
E-mail: info@ecobeton-czech.com
Web: www.ecobeton-czech.com www.microbond.cz

Sociální sítě:      

O nás

Společnost Ecobeton Czech Republic s.r.o. je výhradní zástupce norských patentovaných produktů ECOBETON na českém a slovenském trhu.
Základním posláním společnosti ECOBETON je ochrana a trvanlivost stavebních konstrukcí. Společnost vyvíjí a prodává produkty a systémy určené pro celkovou ochranu betonu a dalších stavebních materiálů.

Sortiment

Produkty :

EverCrete Vetrofluid - speciální hydroizolace zabraňující degradaci betonu

- hydroizolační ochrana, která trvale řeší problémy vlhkosti. Umožňuje betonu dýchat, což přispívá ke zdravějšímu prostředí. Vetrofluid zabraňuje stárnutí betonu a udržuje jej ve stále výborném stavu.

technický list (pdf)

Pavishield - speciální hydroizolační ochrana betonu pro  průmyslové podlahy

Složení produktu je na bázi vodního skla a specifického katalyzátoru, umožňující produktu proniknout hluboko do betonu. Těsní póry, a stává se stálou a permanentní bariérou.

technický list (pdf)

Brickcover® - hydrofobní ochrana cihel, kamenů a ostatních porézních materiálů. Díky katalyzátoru proniká hluboko do podkladu a vzhled povrchu ponechává beze změn.

- vytváří vodotěsnou bariéru, která poskytuje materiálu nepromokavou vlastnost a chrání jej před povětrnostními vlivy. Brickcover je netoxický, nevytváří žádný film a je plně prodyšný.

technický list (pdf)

Everwood - ochrana určena pro všechny druhy dřeva. Produkt je složen z patentované směsi vodního skla a specifického katalyzátoru. Everwood proniká hluboko do pórů, reaguje s obsahem alkálií v dřevě a tvoří pevnou ochranu.

technický list (pdf)

Bonding Agent® - multifunkční produkt, který vám umožní konečné a pevné spojení nové vrstvy betonu nebo malty na bázi portlandského cementu se stávajícími povrchy.

technický list (pdf)

Pro reprezentativní a dekorativní povrchy :

MicroBond - jednosložková stěrka na bázi jemné cementové směsi, která umožňuje hladké, rovnoměrné nanášení v tenkých vrstvách. Je vhodná pro použití v interiérech a umožňuje vytvářet různobarevné variace na horizontálních i vertikálních površích.

technický list (pdf)

Ercole - cementová plastická stěrka určená pro opravu a obnovu povrchu. Je připraven k okamžitému použití po smíchání s vodou. Jedná se o poslední generaci materiálu, který lze aplikovat v tloušťce od 1 mm do 3 mm v závislosti na požadovaném výkonu.

technický list (pdf)

Ercole Ecoactive s technologií TX active - představuje nový způsob, jak se bánit proti znečištění a jemným prachovým časticím.

Co je TX active?

Jedná se o cementovou stěrku s fotokatalytickým účinkem, jehož základem je technologie TX active italské společnosti Italcementi S.p.A. Ercole Ecoactive lze použít i ve velmi malých tloušťkách vzhledem k její vysoké přilnavosti k podkladům z různých materiálů.

technický list (pdf)

Ekologie

Reference

Novinky

Podrobné informace

E-shop

Certifikáty