Českomoravský beton, a.s., provoz Sedlčany

Českomoravský beton, a.s., provoz Sedlčany

Českomoravský beton, a. s., je holdingovou společností, která prostřednictvím vlastních betonáren a dceřiných společností dodává transportbeton v široké škále pevnostních tříd a druhů na území České a Slovenské republiky. Skupina, jejíž vznik spadá do počátku 90. let minulého století, v současné době provozuje sedmdesát nově postavených nebo zrekonstruovaných betonáren.

Celá skupina – holdingová společnost a její dceřiné společnosti – vystupují pod jednou společnou obchodní značkou Českomoravský beton.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Českomoravský beton, a.s., provoz Sedlčany
Nádražní ul.
264 01, Sedlčany - Červený Hrádek
IČO: 49551272

Otevírací doba

po - pá  6.00 - 15.00 
so 7:00 - 11.00

V jinou dobu po dohodě s dispečinkem betonárny.

Poptávkový formulář

O nás

Betonárna Sedlčany je jedním z provozů společnosti Českomoravský beton, a.s., která se nachází v Sedlčanech v ulici Nádražní – Červený Hrádek.

Hlavními výhodami betonárny typu ELBA je počítačově řízený výrobní proces zajišťující špičkovou kvalitu produktů a vysoký výkon (až 50 m3/ hod). V případě potřeby většího hodinového výkonu má provoz k dispozici záložní betonárny společnosti v okolí. Objem mísícího jádra je 1,25 m3. Maximální denní výkon je však přizpůsoben dle přání zákazníka. Betonárna v Sedlčanech je provozována celoročně, pro zimní období je vybavena zařízením pro ohřev kameniva a teplé záměsové vody.

Sortiment

Betonárna Sedlčany nabízí kromě transportbetonu také výrobu moderních materiálů pro lepší stavění, mezi které patří lité směsi ANHYMENT, CEMFLOW, SLIMFLOW a PORIMENT.

Ke všem produktům je poskytována široká nabídka služeb včetně poradenství. Veškeré kontakty naleznete na stránkách společnosti v detailu provozu.

Doprava a mechanizace

Českomoravský beton, a.s., Středisko čerpání

TBG BETONPUMPY MORAVA s.r.o. 

Čerpání betonu a litých potěrů se zajišťují čerpadly:

 

 

 

<ul style="margin: 1em 0px; box-sizing: border-box; background-clip: padding-box; padding-right: 0px; padding-left: 0px; list-style-type: none; list-style-image: none; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Montserrat, system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, " segoe="" ui",="" roboto,="" oxygen,="" ubuntu,="" cantarell,="" "fira="" sans",="" "droid="" "helvetica="" neue",="" sans-serif;="" font-size:="" 14.08px;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"="">

 

 

 

  • Mobilní čerpadla s délkou výložníku 17 – 58m
  • Pumpomixy
  • Betonovací věže s délkou výložníku 32m
  • Stabilní čerpadla
  • Maltová čerpadla
  • Pístová a šneková čerpadla na lité podlahy 

Kvalita

Vysokou kvalitu výroby demonstruje zavedený a udržovaný certifikovaný systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001, certifikovaný systém hospodaření s energií dle normy ČSN EN ISO 50001 a certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ČSN EN 45001. Zkušebnictví provádí akreditovaná zkušební laboratoř společnosti BETOTECH, s.r.o. .

Certifikáty

Na koho se obrátit

Vedoucí provozu
Jakub Novotný, DiS.
776030544
Obchodník pro speciální produkty
Jan Šimák
724 962 650
Technolog, BETOTECH s.r.o.
Vladimír Ouška, DiS.
384 320 105 , 602 304 726

Ceník

Ceník Sedlčany


Skupina