S. U. P. spol. s r.o., leštěný beton

S. U. P. spol. s r.o., leštěný beton

Technologie SUPERBETON pro finální povrchovou úpravu betonových podlah broušením a leštěním, brusky, diamantové nástroje, chemické prostředky na vytvrzení betonu, průmyslové vysavače a zametače, mycí automaty, úklidové stroje a příslušenství, půjčovna brudek.

Superfloor, Hiperfloor, renovace kamenných podlah, broušení betonu, leštěný beton.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

S. U. P. spol. s r.o., leštěný beton
Masarykova 118 - Chapel Business Park
664 42, Modřice
IČO: 18827772

Otevírací doba

Po - Pá  :     8:00 - 16:00  hod.

O nás

Naše společnopst S. U. P. spol. s r. o. je výhradním zastoupením předních světových výrobců průmyslových strojů pro povrchové úpravy a údržbu všech typů podlah. Na českém a slovenském trhu působíme už více než 15 let, během kterých jsme se vždy snažili o maximálně vstřícný přístup k našim zákazníkům.

Sortiment

Technologie povrchové úpravy betonových podlah do vysokého lesku :

http://www.superbeton.cz/

Systém SUPERBETON® je komplexním technologickým postupem, který aplikací patentovaných brousících strojů a speciálně vyvinutých diamantových nástrojů umožňuje

Přeměnu obyčejných betonových podlah v nádherné, lesklé a reprezentativní povrchy s velmi snadnou údržbou i v nejnáročnějších podmínkách.

Systém SUPERBETON® bývá často skloňován jako “podlahový systém budoucnosti.”

Leštěný beton se díky tomuto systému rychle stává konečným povrchovým materiálem, na který není potřeba používat vosky a polymerové nátěry. Díky převratnému vývoji ve výrobě speciálních brousících strojů a technik broušení mají nyní dodavatelé průmyslových i komerčních podlah možnost provést finální úpravu povrchů, ať už nových nebo starých, letěním do vysokého lesku a dodat tak investorovi podlahu, která nikdy nepotřebuje voskovat a ze které se neslupují horní vrstvy.

Systém SUPERBETON® umožňuje dosáhnout vysoce kvalitního povrchu s extrémní odolností, vzhledem připomínající přírodní kámen jako mramor nebo teraso, který se ale vyznačuje výjimečnou tvrdostí a odolností vůči mechanickému opotřebování. Z tohoto důvodu se sytém SUPERBETON® stal velmi oblíbeným zejména v průmyslových oblastech s velkým provozem, kde minimalizuje náklady na údržbu. Tato technologie zajišťuje dosažení velmi rovného a hladkého povrchu, který ale i v průmyslových oblastech může mít vedle vysoké odolnosti i velmi přitažlivý vzhled. Rovný a hladký povrch snižuje opotřebení a nároky na údržbu vysokozdvižných vozíků, především opotřebení pneumatik, ložisek a převodovek. Absence elektro-izolační vrstvy na povrchu snižuje zatížení elektrických zařízení způsobené elektrostatickými výboji. Podlaha z leštěného betonu má velmi uzavřené póry, díky čemuž jsou eliminovány skvrny po pneumatikách a je tak velmi lehce udržovatelná ekologickým způsobem bez použití silných detergentů.
Díky výjimečným vlastnostem jsou podlahy upravené systémem SUPERBETON® velmi oblíbené v logistických centrech, prodejních skladech, průmyslových halách, administrativních budovách, autosalónech, ale i restauracích, obchodech a dokonce v rodinných domech. Všude poskytují svým majitelům nenáročnou údržbu, vysoký lesk, reprezentativní vzhled a dlouhou životnost.
Díky speciálnímu prostředku Beton Hardener, který je součástí systému SUPERBETON®, bude podlaha až osmkrát tvrdší a odolnější mechanickému otěru.

Novinky :

Renovace žulové dlažby

Bílý broušený beton

Speciální průmyslové vysavače Sibilia :

Tyto vysavače se dodávají v různých provedeních a jsou schopné vypořádat se s veškerým průmyslovým odsáváním. Nejvýkonnější řada vysavačů - série "S" je zpravidla nasazována jako centrální jednotka pro sací systémy v cementárnách, betonárkách, uhelných elektrárnách nebo spalovnách. Speciální systémy filtrace umožňují těmto vysavačům nepřetržitou práci po dobu několika hodin i při odsávání velmi jemných materiálů jako je cement nebo popílek.

Průmyslové a komunální zametače DULEVO :

http://www.uklidovestroje.cz/download/katalog_dulevo_prumyslove.pdf

http://www.uklidovestroje.cz/download/katalog_dulevo_komunalni.pdf

DULEVO je celosvětově známá firma vyrábějící zametače, které dosahují neuvěřitelné účinnosti díky patentovanému systému sběru nečistot a filtrace, který je složen z vertikálního mechanického dopravníku a vysavače pro snížení prašnosti. Komunální zametače Dulevo 200 a Dulevo 5000 jsou díky možnosti zametání zcela bez použití vody vhodné i pro zametání a recyklaci velkého množství cementu v cementárnách.

 

 

Ukázkové provedení renovace 40 let staré betonové podlahy broušením, leštěním a aplikací konsolidačního prostředku C2 SUPER HARD s obsahem lithia. Logistické centrum nedaleko Prahy, celková plocha 1800 m². Orientační cena zobrazené úpravy betonové podlahy cca 400 Kč BDPH/m2.

Denní kapacita 150-200 m².

Reference

Galerie

Kvalita

Uvádíme do českého prostředí i revoluční technologii úpravy betonových podlah - SUPERBETON®.

Signály z amerického trhu, který má v oblasti leštění betonu několikaletý náskok, jasně ukazují, že se speciálními brousícími automaty (např Pioneer Eclipse Powerstar CG1) lze provádět broušení a leštění betonu stejně jednoduše, jako běžný úklid.

Na koho se obrátit


Ing. Jiří Gillig
777 667 870

Milan Pupišík
777 667 868

Další adresy

Fakturační adresa (sídlo firmy) :
Hvozdíková 6
612 00 Brno


Zařazení do kategorií