S. U. P. spol. s r.o., leštěný beton

S. U. P. spol. s r.o., leštěný beton

Renovace a povrchové úpravy betonových podlah broušením, leštěním a chemickou konsolidací bez nanášení dodatečných vrstev. 


Jak nás kontaktovat?

Adresa

S. U. P. spol. s r.o., leštěný beton
Vintrovna 453/3F
664 41, Popůvky
IČO: 18827772

Kontakt

Telefon: 541 235 012
E-mail: info@superbeton.cz
Web: www.superbeton.cz

Sociální sítě:        

Otevírací doba

Po - Pá  :     8:00 - 16:00  hod.

O nás

Naše společnopst S. U. P. spol. s r. o. aplikuje technologii Superbeton na našem trhu od roku 2009 a do dneška úspěšně provedla zakázky na více něž 50.000 m2. 

Sortiment

Technologie povrchové úpravy betonových podlah do vysokého lesku :

                                          http://www.superbeton.cz/

Systém SUPERBETON® je komplexním technologickým postupem, který aplikací patentovaných brousících strojů a speciálně vyvinutých diamantových nástrojů umožňuje

Přeměnu obyčejných betonových podlah v nádherné, lesklé a reprezentativní povrchy s velmi snadnou údržbou i v nejnáročnějších podmínkách.

Systém SUPERBETON® bývá často skloňován jako “podlahový systém budoucnosti.”

Leštěný beton se díky tomuto systému rychle stává konečným povrchovým materiálem, na který není potřeba používat vosky a polymerové nátěry. Díky převratnému vývoji ve výrobě speciálních brousících strojů a technik broušení mají nyní dodavatelé průmyslových i komerčních podlah možnost provést finální úpravu povrchů, ať už nových nebo starých, letěním do vysokého lesku a dodat tak investorovi podlahu, která nikdy nepotřebuje voskovat a ze které se neslupují horní vrstvy.

Systém SUPERBETON® umožňuje dosáhnout vysoce kvalitního povrchu s extrémní odolností, vzhledem připomínající přírodní kámen jako mramor nebo teraso, který se ale vyznačuje výjimečnou tvrdostí a odolností vůči mechanickému opotřebování. Z tohoto důvodu se sytém SUPERBETON® stal velmi oblíbeným zejména v průmyslových oblastech s velkým provozem, kde minimalizuje náklady na údržbu. Tato technologie zajišťuje dosažení velmi rovného a hladkého povrchu, který ale i v průmyslových oblastech může mít vedle vysoké odolnosti i velmi přitažlivý vzhled. Rovný a hladký povrch snižuje opotřebení a nároky na údržbu vysokozdvižných vozíků, především opotřebení pneumatik, ložisek a převodovek. Absence elektro-izolační vrstvy na povrchu snižuje zatížení elektrických zařízení způsobené elektrostatickými výboji. Podlaha z leštěného betonu má velmi uzavřené póry, díky čemuž jsou eliminovány skvrny po pneumatikách a je tak velmi lehce udržovatelná ekologickým způsobem bez použití silných detergentů.
Díky výjimečným vlastnostem jsou podlahy upravené systémem SUPERBETON® velmi oblíbené v logistických centrech, prodejních skladech, průmyslových halách, administrativních budovách, autosalónech, ale i restauracích, obchodech a dokonce v rodinných domech. Všude poskytují svým majitelům nenáročnou údržbu, vysoký lesk, reprezentativní vzhled a dlouhou životnost.
Díky speciálnímu prostředku C2 Super Hard, který je součástí systému SUPERBETON®, bude podlaha až osmkrát tvrdší a odolnější mechanickému otěru.

Denní kapacita až 700 m².

Reference

Galerie

Na koho se obrátit


Ing. Jiří Gillig
777 667 870

Další adresy

Fakturační adresa (sídlo firmy) :
Hvozdíková 6
612 00 Brno


Zařazení do kategorií