S.O.K. stavební, s.r.o.

S.O.K. stavební, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme železobetonové prefabrikované konstrukce (plošné prvky a prefabrikované halové systémy) po celé České republice.

Součástí naší nabídky jsou montované typové rodinné domy, bytové domy a garáže.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

S.O.K. stavební, s.r.o.
Střítež, Hrotovická - Průmyslová zóna 162
674 01, Třebíč 1
IČO: 25548484

Kontakt

Telefon: 568 838 828
Mobil: 602 523 987
E-mail: brabenec@sok.cz
Web: www.sok.cz

Sociální sítě:  

O nás

Naše společnost razantním způsobem rozšířila svoji působnost do oblasti prefabrikace stavebních prvků. Po pěti letech získávání zkušeností v omezených prostorách poloprovozu jsme vybudovali nové výrobní haly s moderním zařízením, které od začátku roku 2016 naplno produkují prefabrikáty především pro potřeby vlastních zakázek. Máme zkušenosti z výroby řady PREFA rodinných domů, bytových domů a nespočet PREFA prvků pro průmyslové a zemědělské stavby. Provoz PREFA výroby S.O.K. stavební, s.r.o. v Třebíči vznikl  za účelem zrychlení, zlevnění a zjednodušení průběhu staveb, a to kompletací celé stavby z PREFA dílců, případně zařazením dílčích prefabrikovaných prvků (např. stropních dílců).

Díky novým formám a betonům třídy až C35/45 z vlastní betonárny mají prefabrikáty hladké a přesné povrchy, které není nutné omítat. Výrobní zařízení umožňuje vyrobit dílce tloušťky 100 a 150 mm různých rozměrů včetně otvorů pro okna a dveře, prostupů, vložení instalačního materiálu („husí krky“ pro el. kabely, elektroinstalační krabice, plastové vodovodní potrubí apod.). Certifikovaná výroba probíhá v optimálních podmínkách výrobní haly bez vlivu počasí a je pod stálou kontrolou kvality.
Pro stavebníky a stavební firmy v okolí Třebíče nabízíme především individuální řešení prvků pro stavby (např. stropní a podlahové plné panely tloušťky 150 (175) mm na rozpětí do 5 m, filigránové desky, stěnové prvky tloušťky 100 a 150 mm výšky do 2,85 m a hmotnosti do 6 tun), využitelné pro nosné i nenosné stěny, opěrné stěny apod. Vyrábíme také základové prahy s vloženou tepelnou izolací, sloupy a průvlaky (od 200 x 200 do 450 x 1200 mm a délky do 12 m). 

Sortiment

Nabídka služeb :

Prefabrikované stavby :

 • navrhování a vývoj prefabrikovaných konstrukcí a staveb                                                                       
 • projektování a zpracování výrobní dokumentace
 • výroba, dodávka a montáž prefabrikovaných konstrukcí
 • poradenská činnost pro investory
 • vlastní statická kancelář

Garance kvality a jakosti :

Na základě zavedeného systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2001, moderních technologií, odbornosti a kvalifikace pracovníků. Vlastníme všechna nezbytná oprávnění a certifikáty pro dodávky PREFA konstrukcí.

 • dodržování technologických postupů
 • systém výrobních mezioperačních kontrol a výstupní kontrola
 • certifikát - ČSN EN ISO 9001:2001
 • certifikát - Systému řízení výroby

Výrobní kapacity :

 • vlastní věžová betonárka s kapacitou cca 40m3/h
 • moderní výrobní zázemí PREFA v nových halách
 • armovna vybavená moderním strojním zařízením (třmínkovačka, ohýbačka sítí, stříhačka sítí, …)

Typové PREFA stavební prvky :

Stropní panely, zákrytové desky :
Parametry výrobku: délka do 5 m, šířka do 2,4 m, tloušťka 150 mm, plné (možnost zadání prostupů, kotevních desek, ozubů, vložení husích krků a elektro krabic), po konzultaci možnost tloušťky desky i 125, 175, 200 mm.

Stěnové panely :
Parametry výrobku: délka do 7 m, výška do 2,85 m, tloušťka 100, 125 a 150 mm (možnost zadání oken, prostupů, vložení husích krků a elektro krabic, dalších instalací).

Staveništní panely :
Parametry výrobku: staveništní panely o rozměrech 3 x 1 m a 3 x 2 m, tloušťky 150 a 175 mm. Nabízíme také nestandardní jednorázové panely o rozměrech 3 x 1 x 0,15 m.

Sendvičové stěny :
Parametry výrobku: Délka 2,5 m, výška 3,9 m, tloušťka 360 mm. Vyrábíme sendvičové stěny plné nebo s oknem.

Opěrné stěny, sokly oplocení :
Parametry výrobku: stěny tloušťky 150 mm do montážních patek, určeno pro převýšení terénu od 0,2 do 1,0 m bez dalšího přitížení, délka prvků (závisí na výšce stěny) 3—5 m, hmotnost do 3 t.

Základové pasy :
Parametry výrobku: profil pasu 300 x 750 mm, délka do 12 m, na požadavek vložení tepelné izolace (perimetr tloušťky 100 mm).

Sloupy a průvlaky :
Parametry výrobku: profil tyčových prvků od 200 x 200 do 450 x 750 mm, délka do 12 m.

Připojovací skříň elektro + plyn :
Samostatný blok (1x plynoměr, 1x připojení elektro, 1x elektroměr), dvojblok (pro 2 domy: 2x plynoměr, 1x připojení elektro, 2x elektroměr), včetně připravenosti pro kotvení a jednoduchou montáž vystrojení, vždy sestava: základová deska, sokl, tělo, krycí deska.

PREFA železobetonové skelety – konstrukční systémy

Skeletové konstrukce dodáváme pro stavby průmyslového, zemědělského, občanského a obdobného charakteru. Dodávané konstrukce projektujeme, vyrábíme i montujeme.

Konstrukční systémy jsou sestaveny z tyčových prvků, vazníků, vaznic a průvlaků, které tvoří nosnou kostru – skelet. 

Zpracování projektů je vždy na míru, dle požadavků zákazníka.

Kvalita

Certifikace

Certifikáty