SAMSONSTAV, s.r.o.

SAMSONSTAV, s.r.o.


Realizace betonových průmyslových podlah, sádrové (anhydritové) podlahy a samonivelační stěrky.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

SAMSONSTAV, s.r.o.

664 24, Drásov 17
IČO: 27688607

Kontakt

Telefon: 549 415 521
Mobil: 777 570 177
E-mail: samson@samsonstav.cz
Web: www.samsonstav.cz

O nás

Nabízíme realizaci betonových průmyslových podlah.

Kvalitní betonové a anhydritové podlahy a samonivelační stěrky jsou základem všech dobře fungujích prostorů, tedy těch, u kterých je požadavek na vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

Sortiment

Betonové podlahy - betony, vsypy a potěry :

Strojně leštěné betonové podlahy s rozptýlenou výztuží odolné tlakům a obrusu. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v pokládce betonových směsí aplikací minerálních vsypů a potěrů vám zajistíme rychlost a kvalitu provedení až 2500 m² za den. Naši stavební technici vám vypracují návrh a statické výpočty podlahy dle vašich požadavků.

Použití :

 Skladové prostory, výrobní haly, prodejny, garáže, základové desky, stropní konstrukce, letištní plochy, nádrže a další podlahy bez chemického zatížení povrchu.

Více informací o betonových podlahách

Sádrové (anhydritové) podlahy :

ANHYDRIT 020, 030 je samonivelační potěrová směs na bázi síranu vápenatého, plniva, přísad a vody. Naše firma Vám zajistí komplexní dodávku podlah.

Použití :

Anhydritové potěry jsou určeny pro lité vyrovnávací podkladní vrstvy v občanské, bytové výstavbě a průmyslových objektech (administrativní budovy, byty, domy, …).

Více informací o sádrových (anhydritovaných) podlahách

Samonivelační  stěrky :

Samonivelační potěrové směsi na bázi cementu, plniva a speciálních přísad jsou určeny pro vyrovnávací vrstvy s konečnou povrchovou úpravou nových i starých betonových podlah s nároky na střední i těžký provoz. S použitím nových technologií lze zhotovit až 1000 m² za den.

Použití :

Vzhledem k velkému množství výrobků lze použít směsi nejen v občanské výstavbě, ale i v průmyslových objektech (administivní budovy, prodejny, sklady, výrobní haly, …).

Více informací o samonivelačních stěrkách

Kde podlahy pokládáme ?

Příkladem mohou být sklady a výrobní haly nejrůznějších odvětví průmyslu, ale také v potravinářství, prodejnách a obchodech či v rezprezentačních a administrativních budovách. Více informací naleznete v referencích.

Kvalitní plánování, aneb jsme více než stavební společnost ...

Před dobře zrealizovanou betonovou průmyslovou podlahou je nutné provést několik kroků. Důležitým faktorem výsledné kvality je podstatná důsledná spolupráce s projektantem a geotechnikem, což zajistí, že konstrukce betonové podlahy bude na základě reálných údajů, a nikoli předpokladů. 

 Díky tomuto přístupu jsme schopni zajistit skutečnou kvalitu a reálnou životnost výsledné betonové podlahy. Sami se můžete přesvědčit, kontaktujte nás, anebo nám přímo napište.

Reference

Reference

Kvalita

Dokonalá kvalita za rozumnou cenu ...

Podlahy vyrábíme z osvědčených nejkvalitnějších materiálů známých a renomovaných výrobců. To ovšem nestačí. Proto samotná realizace je pod neustálým dohledem zkušených profesionálů, zajišťující maximální kvalitu. I toto je jeden z důvodů, proč poskytujeme tak dlouhé záruky.