RaMibar s.r.o.

RaMibar s.r.o.
Výroba cementových potěrů, dodání kompletní pokládky hrubých podlah.

Jak nás kontaktovat?

Adresa

RaMibar s.r.o.
Na Veselí 1687/45
140 00, Praha 4
IČO: 28239202

Kontakt

Telefon: 241 411 085,
E-mail: ramibar@ramibar.cz
Web: www.ramibar.cz

O nás

Zabýváne se specifickou stavební činností, výrobou tzv. cementových potěrů. Nabízíme dodání kompletní skladby "hrubé" podlahy tj.vše co se nachází mezi základní konstrukční deskou a "čistou" podlahou (např. parkety, plovoucí podlaha, dlažba, PVC, koberec, nátěr atd.).

Sortiment

Technologický postup výroby cementového potěru:

 

Cementový potěr CP 300 = 300 kg cementu na m 3 směsi, se strojně promíchá s příslušným množstvím 2x praného říčního písku frakce 0-4, vodou a PP vlákny, kompresorem vytlačí dopravníkovými hadicemi na místo pokládky, kde se ručně zhutní, strhne do požadované výšky od „čisté“ podlahy, do rovinnosti 2 mm na 2m lati a na závěr se stojně utáhne ("zkletuje") laserovou hladičkou. Takto zhotovený cementový potěr je omezeně pochozí po 24 hod. úplně pochozí po 3 dnech, úplné vyzrání betonu je pak po 28 dnech. Na přání zákazníka je možno směs opatřit stavební chemií a urychlit tak dobu zrání, případně pevnost či tloušťku potěru (ideální tloušťka je 50- 60 mm).

 

Cementový potěr lze provádět i ve spádu.

 

Od stěn diletujeme cementový potěr PE páskem (ethafoam, miralon) tl. 5mm v ploše se provedou diletace 6 x 6 m.

 

Mezi cementový potěr a izolací se vkládá separační PE folie, proto takto zhotovený potěr nazýváme plovoucí.

Proč si vybrat naší firmu:

 

Oproti jiným technologiím má takto zhotovený cementový potěr tyto výhody:

 * Vysokou, prakticky neomezenou životnost

 * Kročejový a akustický útlum

 * Rovinnost umožňující pokládku finální podlahy bez dalšího vyrovnávání stěrek či přebrušování

 * Nízká pořizovací cena

 

Na závěr si Vám dovolujeme zrekapitulovat co vše ušetříte použijete námi dodávanou technologii:

 

1/ Čas - náš denní výkon při garantované kvalitě je při stavební připravenosti až 300m/den tj. máte-li rodinný domek velice pravděpodobně Vám pokládku hrubé podlahy provedeme za jediný den (vznikne-li prodleva z naší strany bude Vám poskytnutá sleva). Máte-li problémy s dokončením stavby o několika 1000 m² můžeme použít několik betonářských čet, v současné době jsme schopni rychlosti betonáže 10 000 m²/měsíc.

 

2/ Peníze - poskytujeme Vám záruku, že v cementovém potěru nevzniknou trhliny, rozptýlená vyztuž je součástí ceny a tudíž ušetříte za kari síť, kterou tím nemusí potěr obsahovat i kdyby byla součástí projektu.

 

3/ Peníze - vzhledem k tomu, že se nejedná o samo nivelační technologii, je námi garantována rovinnost 2mm na 2m lať na hranici lidských možností (rovinnost 0 mm je schopen jen člověk, co má laserové oči ). Jsme ochotni opět poskytnout slevu, pokud nám předvedete cementový potěr zhotovený jinou firmou byť jen v přibližné kvalitě.

 

Řez podlahou s topením


 

Kvalita

Obraťte se na profesionální firmu RaMiBar, s.r.o., a získejte kvalitní betonovou podlahu za rozumnou cenu. Prohlédněte si naše reference, a pokud Vás naše nabídka osloví, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Na koho se obrátit

Jednatel
Radek Péchy
603 208 863
Jednatel
Miloš Semrád
603 703 481


Zařazení do kategorií