Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Profibaustoffe CZ, s.r.o.


Vývoj, výroba a prodej vysoce jakostních stavebních systémů pro stěny, podlahy a fasády.
Nabízíme suché omítkové a maltové směsi, sanační, ušlechtilé a tepelně-izolační omítky, lepidla a doplňkové zboží, lišty, profily.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Profibaustoffe CZ, s.r.o.
Vídeňská 140/113c
619 00, Brno
IČO: 47912162

O nás

Společnost Profibaustoffe CZ, s.r.o. je dceřinnou společností rakouské firmy Profibaustoffe Austria GmbH a na českém trhu působí již od roku 1993. Výrobky renomované značky PROFI-STAVEBNÍ HMOTY (PROFI-BAUSTOFFE) jsou vyráběny ve výrobním závodě v rakouském Ernstbrunnu. Již od svého založení v roce 1883 je výrobní závod zárukou kvality a spolehlivosti. Důraz je kladen na vývoj, výrobu a prodej vysoce jakostních stavebních systémů pro stěny, podlahy a fasády.

Sortiment

Systémové komponenty jsou navzájem optimálně sladěny a díky inteligentní souhře našich stavebních hmot dosáhnete obzvláště kvalitního systémového řešení s dlouhou životností pro zdi, podlahy a fasády :

Zateplovací systém PROFI :

- Stavební hmoty s dlouhou životností a vysokou kvalitou

- Spolehlivé systémové řešení

- Profesionální poradenství a servis

- Vhodné pro novostavby nebo renovace

Sanační omítkový systém PROFI :

- Sanační stavební hmoty nejvyšší kvality

- Kompetentní poradenství a servis

- Spolehlivý systémový přístup

- Pro vlhké a prosolené zdivo

Produkty :

 

Služby :

- Vlhkostní průzkumy

V oblasti sanace vlhkého zdiva nabízíme našim zákazníkům provedení vlhkostního průzkumu včetně návrhu sanačních opatření pro konkrétní stavební případ. Vlhkostní průzkum provádí kvalifikovaný pracovník firmy  Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Provedení zkušebních vzorků :

V rámci výběrového nebo nabídkového řízení  v případě zájmu aplikuje technik firmy  Profibaustoffe CZ, s.r.o. zkušební vzorky nabízených omítek přímo na stavbě. Zákazník tak má možnost se seznámit s technologií zpracování a je schopen lépe posoudit dosaženou úroveň povrchové úpravy.

Pronájem omítací techniky :

Pro zpracování omítek, malt a betonů zajišťujeme pronájem potřebné omítací techniky a strojního zařízení. Dle požadavku zákazníka a podmínek na stavbě navrhneme optimální řešení z hlediska logistiky a zpracování. Naši servisní technici zajišťují návoz techniky na stavbu, její zprovoznění a zaškolení obsluhy

Servis omítací techniky :

Servis pronajatého zařízení a omítací techniky zabezpečují technici firmy Profibaustoffe CZ, s.r.o. max. do 24 hodin od vyrozumění.

Zpracování cenových nabídek :

Obchodně-techničtí zástupci firmy Profibaustoffe CZ, s.r.o. provádějí na vyžádání zpracování cenových nabídek, zahrnujících výběr vhodných materiálů pro konkrétní stavbu včetně technologie jejich zpracování.

Odborné konzultace :

Pracovníci firmy  Profibaustoffe CZ, s.r.o. jsou kdykoliv k dispozici poskytnout odborné informace týkající se nabízených materiálů a služeb.

Reference

viz odkaz

Certifikáty