PP 53, a.s.

PP 53, a.s.

Realizace železobetonových monolitických konstrukcí.
Provádění kompletních staveb bytových, obchodních, administrativních a průmyslových objektů a rekonstrukcí domů a bytových jednotek.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

PP 53, a.s.
Za zastávkou 373
111 01, Praha 10 - Dolní Měcholupy
IČO: 29011299

Kontakt

Telefon: 272 011 982
Mobil: 602 335 823
E-mail: monolit@pp53.cz
Web: www.pp53.cz

O nás

Stavební společnost PP 53, a.s. je generálním dodavatelem staveb a dodavatelem monolitických konstrukcí. Firma se věnuje pozemnímu stavitelství, a to zejména výstavbě bytových domů, hal, kancelářských budov, objektů občanské vybavenosti (například škola).

Provádíme novostavby na klíč i rekonstrukce objektů, dle zadání investora. Součástí struktury firmy je i samostatná výroba monolitických konstrukcí, které provádíme i jako subdodávku pro jiné generální dodavatele.

Sortiment

Monolitické konstrukce :

- provádění kompletních železobetonových konstrukcí od základové spáry v téměř všech oborech stavební výroby (pozemní objekty bytové, průmyslové, občanské, administrativní i speciální vč. podzemních objektů, mostů, věží apod.).
- vybavení pro zajišťování servisu - distribuce a repase bednění, truhlárna, tesárna, zámečnická dílna a armovna

- konstrukce jsou prováděny dle ČSN ISO 9002 a ĆSN ISO 14000 v souladu s požadavky nejnáročnějších tuzemských i zahraničních investorů a odlévány do systémového bednění PERI.
 
- dodávky jsou realizovány v krátkých lhůtách, klientům jsou poskytovány dlouhodobé garance, technické vybavení je inovováno v souladu s aktuálním vývojem technologií, veškeré zabudované materiály a výrobky jsou dokladovány certifikáty ve shodě s evropskými normami.

- středisko doplňkově provádí také montáž ocelových a prefabrikovaných konstrukcí.

Konstrukce jsou dodávány podle potřeby včetně prováděcí dokumentace statiky.

Kvalita

Dne 2. 2. 2011 společnost získala svoje první certifikáty v oblasti ISO a bezpečnosti práce. Vydavatelem byl akreditovaný certifikační orgán QUALIFORM. Na začátku roku 2014 a nyní čerstvě v únoru 2017 jsme úspěšně prošli procesem recertifikace.

Každý rok také probíhá externí audit ISO systémů a procesů zavedených v naší společnosti.

Certifikáty