Ploty Hýl

Ploty Hýl

Výroba, prodej a montáž betonových plotů, podhrabových desek a plotové podezdívky.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Ploty Hýl
Dlouhá
742 83, Olbramice
IČO: 66167868

Kontakt

Mobil: 603 112 169
E-mail: info@ploty-hyl.cz
Web: www.ploty-hyl.cz

Otevírací doba

Na naší provozovně nás můžete navštívit každý všední den od  6:00 do 15:30 hod.

O nás

Vyrábíme a montujeme betonové ploty od roku 1999 a každým rokem rozšiřujeme svou působnost a zázemí firmy o nejmodernější stroje a techniku potřebnou k prvotřídním službám.
Kromě prodeje výrobku nabízíme zajištění dopravy za zvýhodněnou cenu, profesionální montáž, bezplatné poradenství včetně cenové kalkulace.

Sortiment

Zajišťujeme kompletní realizaci betonového oplocení na klíč včetně prodeje, dopravy a montáže. Ploty z betonu jsou velmi odolné a především bezúdržbové. Naše výrobky jsou prověřené autorizovanou zkušebnou, poskytujeme vám nejen prvotřídní produkt, ale také profesionální montáž, kterou se zabýváme již 18 let. Vyberte si z široké nabídky různých dekorů betonového oplocení včetně sloupků. Ploty z betonu nevyžadují základy, a tak ještě více ušetříte.

Betonový plot Q Line :

Q Line představuje imitaci přírodního kamene a díky nepravidelným tvarům Vašemu plotu dodá vzhled , který zapadne do každého exteriéru.

Plotové pole složené z 5 desek s označením Q4,Q4,Q4,Q4,Q4, a plotového sloupku SP200.

K oplocení jsou k dispozici také sloupky rohový SR, koncový SK, koncový k brance SB (lze na něj zavěsit branku do hmotnosti 60 kg) .

Výška tohoto oplocení je 200 cm. Montážní šířka 205 cm.

PLOTY PLNÉ :

Plné plotové desky vám zaručí dokonalé soukromí. Dům i zahrada budou kryté nejen před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích, ale i před ruchem z ulice. Ploty plné vyrábíme z kvalitního šedého nebo pískovcového betonu v nejrůznějších dekorech a vzorech. Také máte možnost vybrat si rovnou nebo zaoblenou horní desku. Plné betonové desky se zasouvají do speciálních sloupků.

Doporučujeme vám objednat si také profesionální montáž plných betonových plotů. Jedna deska váží přes 70 kg. Firma Ploty Hýl disponuje potřebnou technikou, díky které budete mít plot postavený během jednoho dne.

PLOTY S OTVORY :

Zamilovali jste se do výhod betonových plotů, ale toužíte po zajímavějším designu, který bude doplňovat váš dům a zahradu? Betonové ploty s otvory vám tohle přání splní. Vyrábíme betonové plotové dílce v nejrůznějších dekorech, které plot prosvětlí a oživí. Desky s otvory tak mohou bez obav zastávat funkci okrasného plotu. Betonové ploty jsou bezúdržbové a budou vám spolehlivě sloužit desítky let.

Betonové desky s otvory se zasouvají do speciálních betonových sloupků a váží přes 60 kg. Firma Ploty Hýl vám zajistí i odbornou montáž plotu v Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském kraji a částečně Jihomoravském kraji.

PLOTY KOMBINOVANÉ :

Kombinované betonové ploty účinně ochrání vaše soukromí před zvědavými pohledy. Nepůsobí tak robustně jako klasické plné betonové ploty. Vyberte si horní betonové desky kombinovaného plotu podle svého vkusu, vyrábíme je v různých variantách. Ploty kombinované dodáváme v přírodní šedé nebo pískovcové barvě. Všechny betonové desky jsou prověřeny autorizovanou zkušebnou.

Největší výhodou betonových plotů je jejich odolnost, dlouhá životnost a bezúdržbovost. Kombinované betonové ploty mají navíc vysokou estetickou hodnotu.

PLOTOVÉ PODEZDÍVKY :

Betonové plotové podezdívky nabízíme v široké škále provedení, díky kterým se hodí jak to starší, tak nové zástavby. Plotové podezdívky šířky 2 m se zasouvají do speciálních betonových sloupků, které dodáváme ve stejném dekoru jako desky plotové podezdívky. Výhodou betonových podezdívek je jejich odolnost, bezúdržbovost a dlouhá životnost. Majitelé jistě ocení také montáž bez nutnosti základů, což šetří nejen čas, ale především náklady.
Zajistíme vám kompletní servis – prodej, dopravu a montáž plotových podezdívek na klíč. Naše betonové podezdívky lze kombinovat s dalšími plotovými díly z naší nabídky.

Doprava a mechanizace

Kromě prodeje výrobků nabízíme také precizní a rychlé provedení montáže našimi zkušenými zaměstnanci, bezplatné poradenstvní, včetně cenové kalkulace a zajištěí dopravy materiálu po celé České republice a to díky dobré spolupráci s několika spedičními společnostmi.

Reference

Reference

Betonové ploty a podezdívky dodáváme do celé České republiky i do zahraničí. Na trhu působíme již od roku 2000 a za tuto dobu jsme postavili betonové ploty tisícům domácností. Naše výrobky byly přezkoušeny akreditovanou zkušební laboratoří TZUS s.p. pobočka Ostrava.Jakost výrobků zajišťujeme systémem výroby (FPC). Námi vyráběné betonové ploty splňují normy ČSN EN12839.

Zajistíme pro vás kompletní dodávku nového plotu na klíč. Díky vlastní výrobě vám můžeme nabídnout nejširší nabídku vzorů betonových plotů na trhu.

Kvalita

Výroba je dozorována a výrobky testovány autorizovanou zkušebnou ing. Zdeněk Stoklasa.
Zkušební laboratoř č. 1223 je akreditována Národním akreditačním orgánem - Českým institutem pro akreditaci, o.p.s.

Certifikáty

Kromě prodeje betonových plotů a podhrabových desek, nabízíme zajištění dopravy materiálu, bezplatné poradenství, včetně cenové kalkulace. Dále také profesionální montáž, jejíž správné provedení je předpokladem pro dlouhou životnost betonového oplocení.

Naše betonové ploty a podhrabové desky jsou vyráběny v automatizovaném míchacím centru, zaručujícím odpovídající kvalitu a pevnost betonu, která je pravidelně kontrolována.

Všechny naše výrobky jsou certifikovány autorizovanou zkušebnou.

Na koho se obrátit

Majitel
Patrik Hýl
603 112 169

Ceník

Ceník plotů a podhrabových desek.

Další adresy

Fakturační adresa :

Sakrovecká 91, Košatka
739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí


Zařazení do kategorií