PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.

PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.

Výroba průmyslových podlah, stavební, inženýrská a obchodní činnost.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.
Lazecká 365/121A
779 00, Olomouc - Hejčín
IČO: 29386519

Kontakt

Mobil: 603 499 631
E-mail: petrs@petrs.com
Web: www.petrs.com

O nás

Naše firma vznikla v roce 1990 a zabývá se aplikací speciálních, hlavně silikátových hmot ve stavebnictví, především pak v oblasti průmyslových podlah a to ve formě technicko-konzultační i dodavatelské činnosti.
Přitom využíváme nejen vlastních zkušeností, ale navázali jsme na více než 25. letou zkušenost vývoje a know-how firmy Dipl. Ing. Brandstetter & Co. Wien a firmy HBW Wels, které se v této oblasti staly pojmem.


Od roku 1995 je dalším stěžejním partnerem německá firma GOLDSCHMIDT AG, se kterou byla uzavřena smlouva o exkluzivním zastoupení pro Českou republiku. Jedná se o firmu s dlouholetou zkušeností ve stavebnictví a to především v oblasti silničních, kolejových a mostních staveb.
Její sesterská firma GOLDSCHMIDT TIB je dodavatelem prostředků na utěsňování domovních plynovodů, vodovodů a topení, a dále velmi účinných izolačních povlaků na konstrukce ukládané do země a do vody.

Sortiment

 

  • Zpevněné plochy CONFALT - speciální malta pro prolévané vrstvy :
    • polotuhé povrchy pro sklady, dílny, vozovky, autobusové zastávky, letištní a přístavní plochy a podobné oblasti s vysokým namáháním