OCHRANA - DŘEVA s.r.o.

OCHRANA - DŘEVA s.r.o.

Provádíme sanace a izolace zdiva. Zároveň se zabýváme ochranou dřeva a likvidaci dřevokazného hmyzu.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

OCHRANA - DŘEVA s.r.o.
Doubravice 6
789 82, Moravičany
IČO: 05659965

Kontakt

Mobil: 733 302 670
E-mail: info@elnersanace.cz
Web: www.elnersanace.cz

Sociální sítě:  

O nás

Používáme moderní postupy a metody sanace a izolace vlhkého zdiva. Působíme už 14 let po celé České a Slovenské republice. Sledujeme moderní trendy, využíváme nejnovější prověřené technologie pro likvidaci škůdců dřeva a sanaci vlhkého zdiva.

Sortiment

Technologie :

Sanaci zdiva provádíme technologií tlakové injektáže polyuretanovou pryskyřicí. Jde o materiály, které fungují na principu napěňování a postupně vyplňují zdivo. To je pak odolnější proti vzlínající vlhkosti a proti tlakové vodě (spodní vodě).

Technologie se také využívá na utěsnění průsaků ve stěnách, na zpevnění trhlin v betonu a zdivu. Jsme schopni odizolovat kamenné či smíšené zdivo, duté cihly i tvárnice nebo beton. Tlaková injektáž má oproti mechanickému podřezání několik výhod. Jde o šetrnou sanaci, protože při ní nedochází k narušení statiky domu. Lze ji použít i preventivně u suchého zdiva.

POSTUP  PŘI  SANACI  ZDIVA ...

Trápí vás vlhké zdi? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Přijedeme za vámi a na neformální schůzce proměříme vlhkost stěn a navrhneme nejlepší postup. Zjistíte, co všechno práce obnáší včetně cenové nabídky. U polyuretanových materiálů garantujeme záruku 50 let! V případě zájmů ze strany zákazníka rovnou sjednáme konkrétní termín sanace zdiva. Po dokončení prací objekt uklidíme a zlikvidujeme odpad.

Vysokotlaké injektáže

Tato technologie se aplikuje : 

  • K sanaci zdiva proti vzlínající vlhkosti nebo proti působení tlaku spodní vody ve stěnách, betonu a jakémkoli jiném zdivu.
  • utěsnění a zpevnění trhlin v betonu a ve zdivu (stěny, podlahy, základové desky, betonové nádrže, betonové jímky).
  • Je vodorovná i plošná izolace. Lze aplikovat i na stěnách, které jsou pod úrovní terénu (sklepy).

Stěrkové hmoty :

Slouží k dodatečné hydroizolaci jako pojistka při sanaci tlakovou injektáží. Spíš se používá u betonových nádrží (u klasického zdiva to není nutné).

Cementové injektáže :

Zpevňuje stěny, používá se u betonových konstrukcí, kde jsou kaverny (díry), které nedokáže polyuretan dobře vyplnit. Cementová injektáž to zvládne bez problémů a následně přichází na řadu doizolování již zmíněným polyuretanem.

Dále provádíme ...

Ochrana dřeva :

Ochranu dřeva bereme jako poslání. Uděláme všechno proto, abychom zlepšili vaše bydlení. Zachránili jsme už stovky krovů a dřevostaveb. Máme pobočky po celé České republice. Našim zákazníkům jsme včasným zásahem ušetřili statisíce korun, které by jinak museli investovat do celkové opravy svých nemovitostí.

Dřevokazný hmyz :

Existují různé druhy dřevokazného hmyzu. V zdejších klimatických podmínkách nejčastěji likvidujeme tesaříky a červotoče. Často také likvidujeme dřevokazné mravence. Ne vždy je naše pomoc potřebná. V řadě případů stačí dřevo preventivně ošetřit svépomocí. Odkládání nebo neodborný zásah však může přijít draho. Konzultace s námi nic nestojí. Naopak díky vhodně zvolené metodě boje proti škůdcům ušetříte. 

Pokud vaši střechu, dřevostavbu, srub, roubenku nebo jakoukoliv dřevěnou konstrukci napadl dřevokazný hmyz, nemusí to vždy znamenat definitní konec a nutnost výměny všech napadených částí dřevěných konstrukcí. Na základě našeho posouzení, zjistíme rozsah poškození konstrukce a navrhneme nejlepší postup pro likvidaci dřevokazného hmyzu.

Používáme nejmodernější technologie likvidace dřevokazného hmyzu od Francouzské firmy MABI. Jedná se o hloubkovou tlakovou injektáží, která dřevokazný hmyz v dřevěných konstrukcích zcela vyhubí. Hloubkovou injektáž lze provádět jak v interiéru tak exteriéru. V případě že máte v interiéru například střechu zadělanou sádrokartonem a na ní taškovou krytinu, lze provézt injektáž trámů takzvaně přes krytinu (oddělání tašek v místech kde prochází trámy).

Kvalita

Stavby a jejich konstrukce zachraňujeme od roku 2004. Vše se nejdřív točilo kolem dřeva. Likvidovali jsme dřevokazný hmyz a houby v chatách a chalupách

Postupem času jsme začali dělat i sanace kamenného a dalšího zdiva. Našim cílem je poskytovat kompletní služby. V průběhu let jsme zasahovali na mnoha místech České a Slovenské republiky.

Naše odborná pomoc ušetřila lidem statisíce korun.

Na koho se obrátit

Jednatel
Petr Elner
733 302 670


Zařazení do kategorií