MERKO Industrial s.r.o.

MERKO Industrial s.r.o.


Výroba zařízení pro výrobu betonu (věžové betonárny, horizontální betonárny, mobilní betonárny, atypická řešení mísíren pro speciální betony a jiné směsi), recyklačních zařízení pro zpracování zbytkového betonu a tepelného hospodářství pro zajištění celoročního provozu betonáren.

 

 


Jak nás kontaktovat?

Adresa

MERKO Industrial s.r.o.
U Řeky 600
720 00, Ostrava - Hrabová
IČO: 28608488

Kontakt

Telefon: +420 596 232 840
E-mail: merko@merko.cz
Web: www.merko.cz

O nás

Firma MERKO je výrobcem technologických celků pro výrobu betonu (věžové betonárny, horizontální betonárny, mobilní betonárny, atypická řešení mísíren pro speciální betony a jiné směsi).Výrobní závod společnosti je umístěn v Ostravě - Hrabové.
Nosným programem společnosti je výroba betonáren a doplňkových zařízení k betonárnám - recyklačních zařízení pro zpracování zbytkového betonu a tepelného hospodářství pro zajištění celoročního provozu betonáren (kotelny, AT stanice, čerpání vody ze studní, ohřev záměsové vody, temperování zásobníků kameniva).
Dodáváme rovněž zásobníky pro sypké materiály, zařízení pro přepravu a ukládání štěrku, písku a kameniva, překladiště cementu, elevátory, pásové dopravníky, technologické dopravníky pro vyvážení a dávkování základních materiálů a přísad, ocelové konstrukce a haly apod.

Sortiment

Produkty a služby :

VÝROBNÍ PROFIL SPOLEČNOSTI MERKO :

1) betonárny (věžové a horizontální stacionární betonárny, mobilní a semimobilní betonárny)
2) rekonstrukce betonáren
3) atypické mísírny pro výrobu speciálních betonů a jiných (pro výrobu chodníkových prvků, betonových železničních pražců, sloupů a dalších výrobků z betonu, mísírny pro výrobu suchých směsí)
4) zásobníky pro sypké materiály
5) zařízení pro skladování a dávkování štěrku, písku a kameniva (elevátory, pásové dopravníky, dopravníky pro dávkování základnách materiálů a přísad)
6) zařízení pro recyklaci zbytkového betonu z procesu výroby
7) ocelové konstrukce a výrobní haly
8) dodávky celých technologických komplexů, vč. systému ohřevu (kotelny, automatické tlakové stanice, čerpání vody ze studen. ohřev záměsové vody, temperování zásobníků kameniva apod.).

Servisní linka SERVIS 24, která je určena pro poruchy a servisní zásahy je přístupná 24 hodin denně.

                                                SERVIS 24 +420 602 327 308

Zkušené montážní skupiny zajišťují kompletní montáž zařízení, provozní zkoušky a uvedení zařízení do provozu. Samozřejmostí je rovněž zaškolení obsluhy stroje, týkající se provozu a údržby. Po uvedení stroje do provozu poskytujeme servisní činnost, a to jak záruční, tak i pozáruční, včetně poskytování originálních náhradních dílů. Technickou podporu a určité servisní kroky lze provádět také prostřednictvím telefonu či vzdálené správy řídícího počítače betonárny.

Mnoholeté zkušenosti vedly k vytvoření servisní centrály, která je obohacena nejlepšími zkušenostmi ze servisních zásahů prováděných v různých koutech světa. Hlavním centrem servisu je samotné sídlo společnosti MERKO v Ostravě.

Certifikáty