KŘÍŽ průmyslové podlahy s.r.o.

KŘÍŽ průmyslové podlahy s.r.o.
Výroba průmyslových betonových podlah

Jak nás kontaktovat?

Adresa

KŘÍŽ průmyslové podlahy s.r.o.
Dýšinská 484
109 00, Praha 10 - Horní Měcholupy
IČO: 27242790

O nás

Firma Kříž - průmyslové podlahy byla založena fyzickou osobou v roce 1993 jako rodinná firma. Prvotní zkušenosti jsme získali dlouhodobou stáží u firmy ROTH GmbH v SRN. Získané dovednosti pak uplatňujeme a obohacujeme na staveništích po celé ČR. Nedlouho po zahájení činnosti se firma začala rozvíjet a bylo proto nutné firmu rozčlenit na dvě divize, divize ukládání betonových směsí a divize strojního hlazení a vytváření dalších druhů podlah. V důsledku stále se zvyšujícího objemu a rozsahu zakázek bylo nutné také přetransformovat původní firmu do společnosti s ručením omezeným.
Cílem naší činnosti je provádění kvalitních podlah s dlouhou životností, poskytování servisu a poradenství včetně odborného navrhování jednotlivých druhů podlah. O tom, že se nám to daří, svědčí i fakt, že v roce 2004 byla naše společnost zařazena mezi 25 TOP dodavatelů a v roce 2005 mezi 50 Akreditovaných dodavatelů společnosti SKANSKA CZ a.s.
V současné době provádí firma KŘÍŽ průmyslové podlahy s.r.o. 60.000 až 80.000 m² nejrůznějších typů podlah ročně.

Sortiment

Výroba průmyslových betonových podlah :

Tento typ podlah je vhodný zejména do výrobních a skladových prostor, velkokapacitních parkingů, pro venkovní manipulační plochy, pro podlahy supermarketů a dalších.

 

Tenkovrstvé podlahy :

Tento druh podlahy je vhodný zejména při rekonstrukcích starých podlah, kde je požadována nebo omezena tloušťka vrstvy od 5 do 30 mm.

Reference

viz odkaz :

 - Občanské stavby a vybavenost

 - Průmyslové stavby

 - Zemědělské a ostatní stavby

 

Fotogalerie

 

Zadání Vaší poptávky a technických informací - viz odkaz

Na koho se obrátit

Jednatel
Ing. Jaromír Kříž
606 756 952


Zařazení do kategorií