KRESSIDA, s.r.o.

KRESSIDA, s.r.o.

Provádíme vysušování a izolace vlhkého zdiva pomocí chrom-niklových desek se zámky.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

KRESSIDA, s.r.o.
Kamenné Zboží 7
288 02, Nymburk
IČO: 27088855

Otevírací doba

Volejte 800 888 113 :

Telefonická podpora služeb, dotazy na vysušování a izolace zdiva.

V pracovní dny od 7:30 do 16:30 hod.

O nás

Jsme specialistou na vysušování vlhkého zdiva. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru izolace zdiva jsme přistoupili k vývoji vlastní technologie izolace vlhkého zdiva pomocí chrom-niklových desek se zámky.

Sortiment

Provádíme vysušování a izolace vlhkého zdiva pomocí chrom-niklových desek se zámky. Po celou dobu existence objektu poskytujeme 100% záruku proti vzlínající vlhkosti a vzniku trhlin na odizolovaném zdivu. Náš výrobek - chrom-niklové desky jsou opatřeny certifikátem.

Certifikát chrom-niklové desky :

Nerezová deska (plech) z materiálu DIN 1.4301 určená jako dodatečná izolace vlhkého zdiva.
V roce 2004 udělil Technický a zkušební ústav stavební Praha tomuto výrobku certifikát pod č. 010-014236. Díky jedinečné technologii výroby izolačních desek a způsobu provádění samotné izolace poskytuje firma na své dílo neomezenou záruku proti vzlínajíci  vlhkosti a vzniku trhlin na odizolovaném zdivu po celou dobu existence objektu.

Technologie izolace zdiva :

Postup :

Izolace zdiva pomocí chrom-niklových desek

- vlnité izolační desky z nerezavějící chrom-niklové oceli jsou strojně zaráženy do zdiva, aniž by docházelo k otevření zdiva. Tento faktor je velmi důležitý, neboť odpadá (jak je tomu u klasického podřezání) riziko statického porušení objektu. Jednotlivé desky na sebe navazují zámky a vytvářejí kapilárně nepropustnou nerezavějící uzávěru proti zemní vlhkosti. Odsazení zdiva (tvorba trhlin vzniklých sedáním) ve vertikálním směru není možné, neboť při protlačování desek se malta ve spáře zhutňuje. K poškození, nebo rozbití zdiva zpravidla nedochází i v případech, kdy cihly přes sílu zdiva neleží v jedné rovině.

DryPol - Elektrofyzikální vysoušení zdiva :

Představujeme Český  profesionální výrobek DryPol systém, který vysouší vlhké zdivo na principu  elektrofyzikální metody jak kontaktní i bez kontaktní. Tento výrobek DryPol systém je vyráběn na specializovaném pracovišti, kde můžeme zajistit kvalitu tohoto výrobku DryPol osazaná deska je po osazení robotem zalakována a následně testována v testovacím zařízení na mikrioelektroniku.

Zařízení pro aktivní elektrofyzikální osmózu - vysušování zavlhnutých zděných a betonových konstrukcí budov, historických objektů a průmyslových objektů.

Vsakovací vlhkost ve stavebních konstrukcích způsobuje destrukci a velkou tepelnou vodivost, tvorbu plísní a nevhodný estetický vzhled.

Dodatečná hydroizolace proti nasákavé vodě ve stavebních konstrukcích se vykonávají destrukčním zásahem do konstrukce buď podřezáním, nebo sanační technologií na bázi chemických přípravků.

Zabránění tohoto nepříznivého stavu je možné dosáhnout různými technologiemi, které zabezpečují dodatečné izolování staveb proti vlhkosti. Charakteristickým jevem je ve vlhkém zdivu přítomnost různých rozpuštěných solí, které se vlivem proudu vsakovací vlhkosti dostali do zdiva, tento efekt způsobuje tvorbu různých "map" na stěnách a je základem pro aplikování metody elektrofyzikální osmózy na bázi záření.

 

Reference

Reference

Kvalita

V roce 2004 udělelil Technický a zkušební ústav stavební Praha tomuto výrobku certifikát pod č. 010-014236. Certifikát chrom-niklové desky - nerezová deska (plech) z materiálu DIN 1.4301 určená jako dodatečná izolace vlhkého zdiva.

Díky jedinečné technologii výroby izolačních desek a způsobu provádění samotné izolace poskytuje firma na své dílo dle použitého materiálu i  neomezenou záruku proti vzlínající vlhkosti a vzniku trhlin na odizolovaném zdivu po celou dobu existence objektu.

Pouze naše nerez desky jsou originál. Poznáte je podle zámků, že jsou proti sobě o 180o a jediní v ČR je válcujeme na válcovací lince. Tím je zaručené kvalitní pozvolné profilování nerez plechů a nedochází k velké deformaci materiálu v ohybech plechu.

Certifikáty

Na koho se obrátit

Jednatel
Milan Jančar
603 474 957

Další adresy

Centrála Praha :
Kressida, s.r.o.
U Továren 25/260
102 00 Praha 10 - Hostivař
     
Východní Čechy :
Mlázovice č.63
tel: 603 474 957
  
Jižní Čechy :
Budislav 21
tel: 731 182 884
  
Západní Čechy :
Nýrsko, Chudenín
tel: 603 540 359
  
Morava :
Přerov
tel: 603 474 957


Zařazení do kategorií