JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o.

JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o.


Transportní, upevňovací, spojovací prvky a speciální výztuže.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00, Praha 5
IČO: 25693221

Kontakt

Telefon: +420 272 700 701
E-mail: info@jpcz.cz
Web: www.jpcz.cz

Sociální sítě:    

Otevírací doba

Po - Pá :  8:00 - 16:30
So - Ne :  ZAVŘENO

O nás

Tradice i úspěch nás zavazují.

Díky kvalitním a moderním výrobkům do železobetonových konstrukcí, odbornosti a ochotě zaměstnanců, přináší JORDAHL & PFEIFER Stavební technika ekonomicky výhodná a dlouhodobě funkční řešení v rámci projektování, přípravy a realizace staveb. Naše poslání je vyjádřeno i naším logem symbolizujícím základní stavební kameny, symboly perspektivy, trvanlivosti a kvality.

Jsme součástí stavby v každé fázi – od konstrukce bílé vany až po kotvení fasády. Naše prvky splňují nejpřísnější evropské certifikace, které umožňují budovat s doživotní zárukou.

Víme, že přípravné činnosti k realizaci konstrukce a související administrativa zkracují čas, který je naplánován pro stavební práce. Termín dokončení je bolestivé posunout, protože je Vaším obchodním příslibem koncovým uživatelům nových prostor. Nemálo prvků z našeho sortimentu přispívá k tomu, aby se věci daly bezpečně do pohybu.

Rychlejší stavění v našem pojetí opravdu znamená i stavění kvalitnější. Vývojáři novinek mají za úkol omezit hluk při výstavbě, aby nedocházelo ke konfliktům s legislativou.

Filozofie odpovědnosti se prolíná naší každodenní prací – stavíme bezpečně a dodržujeme všechny normy. Snažíme se eliminovat dopady na životní prostředí v každé fázi od výroby jednotlivých prvků až po jejich finální usazení v budově. Snižujeme hladinu hluku i prašnosti a zvyšujeme bezpečnost lidí pracujících na stavbě.

Kvalita

Zakotveno v kvalitě ...

Jsme obchodní společností zaměřenou na prodej prvků německých mateřských výrobních firem H-BAU Technik GmbH a JORDAHL GmbH (PohlCon) do železobetonových konstrukcí. Jsme zároveň výhradními zástupci firmy PFEIFER Holding GmbH & CoKG pro český trh (v minulosti byla také mateřskou společností). V portfoliu máme také produkty firem Calenberg Ingenieure GmbH a DYWIDAG-International. Naše společnost vznikla v roce 1998. Jednatelem je Ing. Michal Voplakal PhD. MBA, který je autorizovaným stavebním inženýrem a zaštiťuje naše technické poradenství.

Máme za sebou mnoho úspěšných a známých projektů, např. V-Tower (Praha), Budova ČSOB (Hradec Králové), OC Bořislavka (Praha) a mnoho dalších. Na jiné dodáváme stavební prvky a připravujeme technická řešení. Náš malý tým v České republice pomáhá investorům a stovkám stavebních společností používat nejnovější technologie a nejkvalitnější německé produkty v oblasti stavebnictví. To umožňuje zvýšení rychlosti výstavby nebo zlepšení kvality stavebních konstrukcí. Největšího úspěchu dosahujeme tehdy, kdy se nám při vyšší kvalitě podaří udržet nebo dokonce snížit celkové náklady na investici a provoz staveb. Od roku 2010 provozujeme v Praze sklad umožňující flexibilní dodávky našich produktů.

Mimo to školíme, vydáváme odborné články (Beton TSK, Stavebnictví, Development News), jednáme s klienty a aktivně působíme v odborných spolcích (ČBS, ČKAIT). Prostě vše, co v naší firmě děláme, je zaměřeno na ty, kteří pracují s našimi produkty.  Dlouhodobé dobré vztahy a partnerství jsou tím nejcennějším, co se nám s našimi klienty daří vytvářet. Ctíme vysoký etický kodex, dbáme na dodržování vzájemných dohod jak ve vztazích k našim zákazníkům, tak i v rámci našeho týmu.

CERTIFIKÁTY

  

   

Na koho se obrátit

Asistentka jednatele
Lucie Privarová
+420 272 700 701
Obchodní ředitel
Martin Jankovský
+420 272 700 701
Jednatel společnosti, obchodní oblast Čechy
Ing. Michal Voplakal, Ph.D., MBA
+420 272 700 701
Obchodní zástupce pro Prahu a střední Čechy
Ing. Jan Svoboda DiS.
+420 724 233 032
Obchodní zástupce pro Moravu a Slovensko
Ing. Jaroslav Surý
+420 725 569 666

Další adresy

Sledovat nás můžete také na našem LinkedIn.


Zařazení do kategorií