CUBE 1150 bar - sanace betonu - tryskání vodním paprskem

Vysokotlaký čisticí stroj CUBE 1150 bar je ideální pro využit v náročných podmínkách, kde je zapotřebí odstraňovat zvětralý beton, odolné usazeniny, barvy, rez, bitumeny apod. Hydročistič tohoto výkonu je vhodný zejména pro sanace betonu a železobetonových konstrukcí, čištění nádrží, vodojemů, podlah a jiných znečištěných ploch.

CUBE 1150 bar je konstruován s akcentem na vysoký výkon (38kW - CATTERPILAR), provozní spolehlivost, minimalizaci nároků na údržbu a jednoduchost ovládání tak, aby manipulaci s hydročističem zvládl i pracovník s minimálními zkušenostmi s vysokotlakým vodním paprskem. 

Modulární konstrukce vysokotlakého čerpadla umožňuje snadnou změnu parametrů - buď k vyšším tlakům, nebo k větším průtokům, a to při zachování maximálního výkonu agregátu, což významným způsobem rozšiřuje možnosti jeho využití a odlišuje se od strojů zahraničních výrobců.

Odhlučněná kapotáž vysokotlakého agregátu výraznou měrou snižuje emise hluku do okolí, čímž  umožňuje použití zařízení i v zastavěném prostoru.

VYPŮJČENÍ: Nově nabízíme i možnost výpůjčky spolu s přívěsným vozíkem:
https://aqpumpy.cz/produkty/pujcovani/cube-1150-bar 

Datum zveřejnění: 7.4.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny inzeraty

Inzeráty

Formy na betonové bloky

Formy na betonové bloky   Nabízíme k prodeji formy na betonové bloky o rozměru 160x80x80cm, 1…

Formy na silniční svodidla

Formy na silniční svodidla Nabízíme k prodeji formy na silniční betonová svodidla 200x54x90cm a 100…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz