HSH Stav s.r.o.

HSH Stav s.r.o.


Rekonstrukce a modernizace budov občanské a průmyslové výstavby, izolace tepelné, izolace proti vodě, dodatečné utěsněni a izolace betonových nádrží a šachet (ČOV), lité bezesparé betonové průmyslové podlahy, sanace zdiva a železobetonových konstrukci a antikorozní a chemicky odolné nátěry.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

HSH Stav s.r.o.
Krokova 766/2c
783 71, Olomouc - Holice
IČO: 25387880

Kontakt

Telefon: 585 150 548
Mobil: 603 211 853
Fax: 585 150 548
E-mail: hshstav@hshstav.cz
Web: www.hshstav.cz

O nás

HSH Stav s.r.o. byla založena v roce 1997. Nosným programem naši firmy je rekonstrukce a modernizace budov, izolace tepelné, izolace proti vodě, dodatečné utěsněni a izolace betonových nádrží a šachet (ČOV), lité bezesparé betonové průmyslové podlahy, sanace zdiva a železobetonových konstrukci a antikorozní a chemicky odolné nátěry. Na uvedené práce provádíme cenové nabídky včetně rozpočtů.

Společnost nabízí mnohaleté zkušenosti a znalosti svých zaměstnanců ve stavebních oborech, které získali u takových podniků jako Pozemní stavby Olomouc, Dopravní stavby Olomouc a Výzkumný ústav stavebních hmot Ostrava.

Sortiment

Kompletní rekonstrukce budov :

  • obnova průmyslových i občanských staveb, opravy fasád, zateplení objektů kontaktním způsobem včetně kompletní dodávky řemesel (vodo-topo, elektroinstalace, sádrokartonové konstrukce, střechy)

Rekonstrukce, opravy a provádění nových průmyslových podlah :

  • opravy poškozených podlah (výtluků) speciálními materiály, epoxidové stěrky a nátěry odolné proti chemickým a ropným produktům, antistatické epoxidové podlahové systémy.

Sanace a ochrana ŽB konstrukcí :

  • opravy železobetonových konstrukcí reprofilací speciálními maltami, ochrana výztuže, ochranné uzavírací nátěry i s atestem pro styk s pitnou vodou (mosty, vodojemy, nádrže, šachty, jímky, kolektory)
  • utěsňování spár a prasklin - dodatečná izolace šachet

Systém antikorozních na chemicky odolných nátěrů :

  • epoxidové a polyuretanové speciální nátěry na ocelové, betonové konstrukce
  • čištění a ochrana fasád proti povětrnostním vlivům - hydrofobizace

Sanace vlhkého zdiva :

  • provádění sanace (obnovy) vlhkého zdiva pomocí sušící omítky Hydroment
  • injektáže zdiva, vytvářející bariéru nepropustnou pro vzlínající vlhkost

Prodej materiálů stavební chemie KEMA PUNCOCI

Reference

Reference

Kvalita

Naše společnost zavedla a používá systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009 a systém enviroamentálního managementu (životního prostředí) ČSN EN ISO 14001:2005.

Certifikáty