DITON s.r.o. - závod Přerov

DITON s.r.o. - závod Přerov

Výroba zámkové dlažby, okrasných tvárnic, obrubníků a studničních skruží a zákrytových desek


Jak nás kontaktovat?

Adresa

DITON s.r.o. - závod Přerov
Tovačovská 3297/2c
750 02, Přerov 2
IČO: 25557921

Otevírací doba

Sezóna: březen - listopad
Po - Pá:   6:00 - 17:00
Nakládková doba po 17. hodině na základě tel. dohody.

Mimo sezónu: prosinec - únor
Po - Pá:   6:00 - 15:00

O nás

Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků, svým ročním obratem, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákaznickým servisem a především velmi kvalitními výrobky za příznivé ceny, mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice. Díky svým výrobním závodům v Čeperce u Pardubic, ve Stříteži u Jihlavy, v Paskově u Ostravy spolehlivě zásobuje tuzemský trh.

DITON s.r.o. je firma se 100% účastí českého kapitálu a byla již pětkrát po dobu své existence oceněna jako „Nejlepší výrobce stavebnin roku“ (2009, 2010, 2012, 2014, 2016).

Dne 19.2.2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobců betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU, a to pro následující výrobky:

 

  • betonové dlažební bloky
  • betonové dlažební desky
  • betonové obrubníky
  • betonové tvárnice

Získání značky ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU je pro společnost DITON s.r.o. dalším milníkem v našem podnikání.   

Sortiment

     


Katalog Betonserver

Doprava a mechanizace

Silniční kamionová
Pro zákazníky zajišťujeme smluvního přepravce .


Manipulační technika pro převoz, nakládku, uložení zboží a přepravu materiálů pochází od vrcholových firem v oboru, jako jsou Linde, JCB a další.

Kvalita

Organizace DITON s.r.o., zabývající se výrobou, prodejem a dodáváním betonových výrobků, se při realizaci svých činností aktivně podílí na zajištění kvality dodávaných produktů, zajištění bezpečnosti práce pracovníků a na vytváření pozitivního vlivu na životní prostředí. Tyto oblasti řadíme k hlavním prioritám organizace. Politika integrovaného systému managementu je vzájemně provázaná. Zahrnuje postupy systému managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2016, environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2016 a systém managementu bezpečnosti práce dle ČSN OHSAS 18001:2008.

Certifikáty a osvědčení
Všechny produkty jsou certifikovány a dozorovány Autorizovanou osobou 2004 – Technický a zkušební ústav stavební Praha s.p. a splňují příslušné normy a technické požadavky. Na základě platných certifikací byla vydána příslušná prohlášení o shodě. Společnost DITON poskytuje na výrobky záruku v délce 60 měsíců.

Všechny Certifikáty - prohášení o shodě jsou ke stažení na stránce Ke stažení / Certifikáty – prohlášení o vlastnostech.

Certifikáty