DAZEP s.r.o.

DAZEP s.r.o.

Zaměřujeme se především na autodopravu sklápěčkami (sklápěcími vozidly), zemní a bourací práce, a odvoz a likvidaci zeminstavebních sutí ale i komunálního i velkoobjemového odpadu.

Realizujeme nejen demolice a bourací práce všeho druhu, ale provádíme také výkopové práce, které jsou nezbytné zejména pro stavbu plotůrealizaci bazénůseptiků či jímek a výstavbu kanalizace nebo vodovodů ap.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

DAZEP s.r.o.
Železárenská 2842
272 01, Kladno
IČO: 24814580

Kontakt

Mobil: 603 819 184
E-mail: cerny@dazep.cz
Web: www.dazep.cz

Otevírací doba

Po - Pá:    7:00 - 17:00 hod.
So:             8:00 - 12:00 hod.
Ne:              zavřeno

O nás

Naše firma působí na trhu od roku 1998 a svoji činnost zahájila službou "Odvoz a likvidace odpadů", ke které jsme v roce 2003 získali "Souhlas k provozování zařízení pro výkup, shromažďování a využití odpadu".
Následně jsme k této službě připojili dovoz sypkých stavebních materiálů (písek, štěrk, kačírek atd.). Abychom vyhověli přáním našich zákazníků, rozšířili jsme naši činnost o nákladní dopravu sklápěčem (+ vlek), zemní práce, půjčovnu hutnící techniky a jeřábnické práce. Dále se také zabýváme přidruženými službami jako je provádění demolic, shromažďování odpadového skla a jeho následné předání k recyklaci. V neposlední řadě též realizujeme stavbu inženýrských sítí a jejich přípojek, dodávku a montáž septiků, žump, nádrží (zásobníků) a také vodoměrných šachet.

Naše firma poskytuje služby nejen velkým i malým stavebním firmám, městským a obecním úřadům, ale také občanům a drobným živnostníkům.

Doprava a mechanizace

Strojový park