Bestfloor, s.r.o.

Bestfloor, s.r.o.
Provádění izolačních prací pro podkladové vrstvy. Samonivelační podlahy z anhydritových potěrů pro rodinnou a průmyslovou výstavbu. Průmyslové betonové podlahy vysoce zátěžové zejména do průmyslových hal a objektů.

Jak nás kontaktovat?

Adresa

Bestfloor, s.r.o.
Smetanova 1101
755 01, Vsetín
IČO: 27781453

O nás

Jsme flexibilní stavební společnost, která provádí nejen realizaci typových, především betonové lité podlahy v oblastech průmyslové a bytové výstavby. Zde se jedná o použití těch nejmodernějších technologií, postupů a materiálu.

Sortiment

Při realizaci zakázek jsou používány stavební materiály s vysoce technologickými vlastnostmi jako je např. rychletuhnoucí a ekologicky nezávadný ekostyren (polystyrenbeton), lehký pěnobeton nebo stále žádanější moderní anhydritové samonivelační podlahy. Mezi hlavní výhody patří dokonale rovný povrch, vynikající tepelně izolační vlastnosti, zkrácení doby pokládky (urychlení výstavby) a podstatné snížení zátěže nosné plochy.

 

Novinku v našem portfoliu používaných technologií je systém tzv. suchých podlah. Suché podlahy představují pro svou snadnou montáž a špičkové izolační vlastnosti optimální řešení pro podlahové, stěnové a stropní vytápění.

 

Úplnou novinkou však je zcela nová patentovaná technologie lité podlahy. Jedná se o speciální kombinaci doposud standardně používané mokré technologie a suchého systému.

 

Typy podlah :

Kombinovaný systém

lité podlahy BESTFLOOR + izolační desky FANA

- technologie třetího tisíciletí

- vysoká efektivnost

- optimální tepelná pohoda

 

Lité podlahy BESTFLOOR

- směs pro lité podlahy na bázi vápenatého sulfátu

 

Průmyslové podlahy

- systém betonových průmyslových podlah

Reference

viz odkaz

Kvalita

Certifikace

Certifikáty