BEST, a.s., závod Lučice

BEST, a.s., závod Lučice

Betonová dlažba, ostatní betonové prvky pro venkovní architekturu a prvky pro podzemní sítě. Podniková prodejna, venkovní a vnitřní vzorkovna.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

BEST, a.s., závod Lučice
Lučice 87
503 51, Chlumec nad Cidlinou
IČO: 25201859

Kontakt

Telefon: 494 941 111-3
Fax: 494 941 188
E-mail: odbyt-lucice@best.info
Web: www.best.info

Otevírací doba

Aktuální provozní dobu naleznete zde.

Po předchozí domluvě nakládka vozidel možná i mimo prodejní dobu, včetně sobot a nedělí.

O nás

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu.

BEST, a.s., si Vás dovoluje pozvat do svých nových podnikových prodejen, kde máte možnost získávat inspiraci nejen na venkovních, trvale zpřístupněných plochách, ale i uvnitř prodejny. V nových prostorných showroomech najdete expozice těch nejmodernějších výrobků pro celé spektrum architektury venkovních úprav. Jako jediní v oboru nabízí tak rozsáhlou a stále inovovanou prezentaci betonových výrobků.

Kvalita

BEST, a.s., je již od roku 1996 – jako první z oboru – certifikován dle norem ISO řady 9001, od roku 2002 v systému environmentálního managementu podle požadavků ISO 14001 a od roku 2005 v systému managementu bezpečnosti práce a ochrany zdraví dle OHSAS 18001. Společnost garantuje maximální pevnost, trvanlivost a mechanickou odolnost svých výrobků. Dlažby BEST mají ve srovnání s evropskou normou ČSN EN 1338 20x vyšší odolnost proti povětrnostním vlivům. Jako první na světě používá společnost BEST revoluční systém pro hodnocení kvality, QAVER, pro kontinuální kontrolu kvality výrobků.

Certifikáty