Baufera s.r.o.

Baufera s.r.o.


Výroba a montáž betonářské výztuže, prodej distančních produktů, prodej svařovaných KARI sítí, kovárna a zámečnická dílna.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Baufera s.r.o.
Bystrá 1730/9
193 00, Praha 9 - Horní Počernice
IČO: 05078059

Kontakt

Mobil: 608 615 931
E-mail: pavlat@baufera.cz
Web: www.baufera.cz

Otevírací doba

Po - Pá:   8:00 - 11.00 a 12:00 - 16:00
So - Ne:             zavřeno

O nás

Naše společnost se zabývá opracováním betonářské výztuže (ve střihu a ohybu) a svařovaných KARI sítí dle Vámi předané projektové dokumentace a následnou montáž na stavbě kvalifikovanými pracovníky v rámci celé České republiky.

Samozřejmostí je i doprava materiálu na Vaši stavbu včetně dodání svařovaných KARI sítí a distančních prvků pro monolitické konstrukce.

Naši přidruženou výrobou je Kovárna a zámečnická dílna, ve které Vám vyrobíme vše dle Vašich požadavků.

Sortiment

Nabízíme výrobu betonářské výztuže a následně montáž na stavbách. Prodej svařovaných KARI sítí a distančních prvků pro monolitické konstrukce. Výroba svařovaných armokošů, věnců. Nabízíme i drobný prodej.

Betonářská výztuž
Naše společnost Vám nabízí opracování betonářské výztuže dle Vámi předané projektové dokumentace a Vašich požadavků. Výroba betonářské výztuže je prováděna na strojním zařízení předních výrobců a zkušených odborných pracovníků. Společně dbáme na kvalitu, termín a spokojenost zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme s maximální péčí.

Svařované Kari sítě
Nabízíme prodej a dodávky svařovaných KARI sítí dle výrobních formátu. Sítě jsou dodávány od předních českých výrobců. Zajišťujeme i střihané a ohýbané KARI sítě, dle Vašeho požadavku. Atesty výrobku jsou součástí dodávky.

Montáž betonářské výztuže
Montáž betonářské výztuže zajišťujeme pomocí subdodavatelských společností s dlouholetou odbornou praxí. Odpovídáme za legálnost všech našich subdodavatelů.

Distanční prvky
Prodáváme a dodáváme distanční prvky pro monolitické konstrukce. Distanční prvky jsou dodávány od předního výrobce v České republice. Zajišťujeme i dodávky a rozvoz materiálu v rámci Prahy a Středních Čech. Více o nabízených produktech najdete v našem katalogu.

Kovárna
Nabízíme Vám i v rámci dodávky betonářské výztuže dodávky zámečnických výrobků, svařovaných ocelových konstrukcí, kovaných i plasmou vypalovaných výrobků, včetně povrchových úprav od lakování až pozinkovou úpravou. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru rádi předáme i do Vašeho projektu.

 

Doprava a mechanizace

Dopravu materiálu zajistíme vlastními nákladními vozy, v rámci ČR od dodávkových vozů, malých valníků ( 5-12t ) s hydraulickou rukou až po velké návěsy (25t).

Na koho se obrátit

Sekretariát
Jana Kurfürstová
776 110 577
Jednatel
Josef Pavlát
608 615 931
Jednatel
Martin Gardavský
721 748 604
Příprava
Ondřej Ševčík
608 836 360

Ceník

Ceník distančních prvků

Další adresy

Sídlo:
Jitravská 581/2
182 00 Praha 8 - Střížkov

Provozovna:
Bystrá 1730
190 00 Praha 9 - Horní Počernice


Zařazení do kategorií