ArcheMo, s.r.o.

ArcheMo, s.r.o.


Provádíme lité anhydritové podlahy, anhydrit od předních výrobců, betonové a epoxidové podlahy, lehčené betony a strojní sádrové omítky, včetně přípravných prací.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

ArcheMo, s.r.o.
Kuštova 130
269 01, Rakovník
IČO: 28939174

Kontakt

Mobil: 736 666 452
E-mail: info@archemo.cz
Web: www.archemo.cz

Otevírací doba

PO - PÁ:     8:30 - 17:00 hod.
SO:              dle tel. dohody
NE:              zavřeno

O nás

Naše firma provádí lité anhydritové podlahy, epoxidové podlahy a strojní omítky určené pro průmysl a občanskou výstavbu, na nové i staré betonové podklady, včetně oprav výtluků, sanací prasklin podkladních vrstev a přípravy podkladů broušením a frézováním. Konzultujeme vždy se zákazníkem požadavky na odolnost, provozuschopnost a technologii provedení podlah.

Sortiment

PŘEHLED ČINOSTÍ
 
Kompletní dodávky podlah  a omítek pro bytovou a průmyslovou výstavbu

Lité anhydritové podlahy a cementové potěry včetně podkladních izolací, vyrovnávací nivelační stěrky, aplikace finálních vrstev.  Anhydritové lité podlahy jsou vhodné pro: rodinné domky( včetně trámových stropů ), byty, administrativní budovy a průmyslové stavby. Taktéž jsou vhodné pro podlahy s podlahovým vytápěním.
 

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech, bytových domech, ale i v průmyslových prostorech. Omítky provedené strojním nahazováním nabízejí celou řadu výhod. Hlavní předností, kterou Vám strojní omítky nabízejí je rychlost realizace a kvalita provedení. Materiály, které se používají pro strojní omítání mají přesně dané neměnné složení, nehrozí zde výkyvy kvality jako při přípravě omítky na stavbě.
  

  •  Fasády

Od kvalitního zteplení rodiného domu očekáváme více než jen tepelnou izolaci a dekorativní vzhled. Moderní tepelně izolační fasádní systém musí staviteli i majiteli nemovitosti umožnit výběr z mnoha kombinací typů izolačních obkladů a druhů, struktur i barev omítky a poskytnout tak nejlepší řešení pro různé podmínky.
   

Epoxidové podlahy slouží ke zvýšení mechanické či chemické odolnosti průmyslových podlah. Pomocí epoxidového nátěru (v tl. do 0,5 mm), stěrky (1 - 3 mm) či plastbetonu (epoxid s křemenným pískem) můžeme dosáhnout pozoruhodných vlastností:

Kamenný koberec - litá podlaha z oblázků, mramorový koberec, litá dlažba,  je jednoduchou a rychlou metodou, jak zakrýt nevzhledné betonové či asfaltové plochy a vytvořit reprezentativní povrch
   

Finální povrchy pro bytovou výstavbu

  • PVC a lino

Podlahové krytiny vyrobené polymerací z vinylchloridu známé pod populárním názvem PVC patřily a stále patří mezi nejčastěji vyhledávané zboží v oblasti podlahářského sortimentu.

Pro výběr plovoucí  laminátové podlahy je důležité porovnání vlastností a odolností - proti oděru tlaku a teplotě ale také zajímavý design. Námi nabízené plovoucí laminátové podlahy mají široké spektrum  dekorů dřeva a dlažby, mezi kterými si každý vybere.
   

Ideálně  pro české zákazníky  byly vytvořeny kolekce různých povrchů interiérových dveří. Široká nabídka interiérových dveří dovolí každému zákazníkovi vybrat si model křídla s ohledem na vzor i cenu. Skleněné apikace se ideálně komponují s dveřními křídly. 
    

Základové desky pro zděné i montované stavby budujeme s využitím progresivních technologií, rychle, kvalitně a za cenu, která vás může příjemně překvapit.  Nabízíme vám kompletní, rychlé a kvalitní provedení základové desky na klíč pomocí týmu našich zkušených pracovníků.
      

Cementový potěr je speciálně modifikovaný cementový potěr, který je specifický vysokou tekutostí a zároveň minimálním smršťováním při zrání a schnutí.
Cementový samonivelační potěr nalézá uplatnění hlavně v místech, kde není možné použít anhydritových potěrů.
     

Polystyrénbeton a Pěnobeton je lehčený beton skládající se ze směsy polystyrenových částic nebo pěny s cementovým mlékem vhodný pro všechny vodorovné konstrukce jako výplňový, tepelně izolační lehký materiál, nebo spádové plochy plochých střech. Polystyrenbeton ani pěnobeton není určen jako nosný prvek, ale jako výplňový, tepelně izolační prvek. vyrábí od objemové hmotnosti 500kg/m³ do 900kg/m.

 

Doprava a mechanizace

Dieselové čerpadlo AE potěrů s kapacitou 15 m3/hod., max. vzdálenost 150m, do výšky 20m.

Reference

Podlahy realizujeme v Praze a západní části Středočeského kraje, jako jsou města Kladno, Žatec, Louny, Slaný, Praha Západ, Beroun ........ .

viz odkaz

Na koho se obrátit

Jednatel
Miroslav Oliva
736 666 452

Ceník

Ceník našich služeb

Další adresy

Prodejna:
fyzické vzorky podlah si můžete vybrat na naší prodejně:
Kuštova 130
269 01 Rakovník


Zařazení do kategorií