Ammann Czech Republic a.s.

Ammann Czech Republic a.s.

Kompletní dodávka technologických zařízení pro výrobu obalovaných směsí.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Ammann Czech Republic a.s.
Náchodská 145
549 01, Nové Město nad Metují
IČO: 00008753

Kontakt

Telefon: +420 491 476 111, +420 491 476 167
Mobil: 724 786 931
E-mail: lukas.entler@ammann.com
Web: www.ammann.com/cz-cz

Sociální sítě:        

O nás

Společnost Ammann je předním celosvětovým dodavatelem obaloven, betonárek, strojů a služeb stavebnímu průmyslu se základním zaměřením na výstavbu silnic a dopravní infrastruktury.

Tento rodinný podnik se těší z mezinárodního úspěchu již od roku 1869. Současný generální ředitel společnosti Ammann Hans-Christian Schneider představuje již šestou generaci vedení podniku.

Za téměř 150 let historie společnosti se mnoho změnilo. Technologie se neustále vyvíjí a výrobny a stroje poskytují takový výkon, o kterém se nikomu v roce 1869 ani nesnilo. Společnost má nyní celosvětové pokrytí a rozsáhlý sortiment produktů.

Sortiment

Novinky

Kvalita

Účastí na veletrzích po celém světe společnost Ammann prokazuje svojí globální přítomnost. Veletrhů se rovněž účastní prodejci a zprostředkovatelé firmy Ammann, kteří tak pomáhají stávajícím i potenciálním zákazníkům navázat lokální vztahy.

Program veletrhů 2024:

Společnost Ammann je jediným výrobcem obaloven asfaltových směsí, která si sama na základě integrované koncepce vyrábí veškeré součásti (včetně řídícího softwaru, třídičů, sušících bubnů, hořáků, míchaček a filtrů).

To nám umožňuje nabízet zákazníkům optimalizované komplexní řešení s dokonale sjednocenými součástmi systému – od procesní analýzy a návrhu systémových součástí až po řídící prvky všech součástí systému. Dnes funguje v náročných podmínkách provozu více než 4 tisíce obaloven asfaltových směsí Ammann.

Toto číslo hovoří samo za sebe.

Na koho se obrátit

Area Sales Manager
Lukáš Entler
724 786 931

Další adresy

Ammann Czech Republic a.s. má zároveň i pracovní zastoupení ve Slovenské republice - viz  BS.sk


Zařazení do kategorií