ALPAM s.r.o. (SBM, BIBKO, BLEND)

ALPAM s.r.o. (SBM, BIBKO, BLEND)


ALPAM je Vašim partnerem v oblasti moderních technologií pro výrobu betonu.

Specializuje se zejména na mobilní zařízení používaná pro stavební projekty, u kterých je vyžadováno pružné zásobování čerstvým betonem v určeném množství a čase. Firma je oficiálním dodavatelem betonáren SBM, recyklačních zařízení BIBKO®, přísad a příměsí do betonu BT3 a mobilních volumetrických míchačů BLEND na českém a slovenském trhu.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

ALPAM s.r.o. (SBM, BIBKO, BLEND)
Všehrdova 487
686 01, Uherské Hradiště
IČO: 29198275

Kontakt

Telefon: +420 571 110 186
Mobil: +420 608 712 562
E-mail: info@alpam.cz
Web: www.alpam.cz

Sociální sítě:      

O nás

Supermobilní, mobilní a stacionární betonárny SBM jsou unikátní vyspělostí technického řešení, vysokou kvalitou zpracování, dlouhou životností, komfortní obsluhou, snadnou údržbou a spolehlivostí ověřenou více než 60letou tradicí výroby. Řada betonáren SBM obsahuje několik modelových řad určených k pokrytí rozdílných nároků dodavatelů staveb, producentů v segmentu transportbetonu nebo výrobců betonových prefabrikátů.

Recyklační zařízení BIBKO® umožňují ekologicky šetrné zpracování zbytkového betonu v oboru transportbetonu a výroby betonových prefabrikátů. Možnost opětovného použití získané suroviny i oplachové vody minimalizuje náklady na likvidaci odpadu, profitem je i hodnota samotného recyklátu jako složky při výrobě betonu, malty nebo anhydritu.

Firma ALPAM v České republice a na Slovensku oficiálně zastupuje italskou společnost Blend Plants – FBG S.r.l.  vyvíjející a vyrábějící mobilní volumetrická zařízení pro výrobu betonu již od roku 1983. Dodávané modely série E jsou uzpůsobeny provozním a legislativním požadavkům.

Mobilní volumetrické míchače BLEND představují pro nové možnosti při výrobě betonu. Díky oddělenému uložení vstupních surovin, systému obsluhy vyžadujícímu pouze jednoho operátora a naprosto přesnému míchání požadovaného množství zvolené směsi v reálném čase jsou nejflexibilnější, nejuniverzálnější a také nejekonomičtějším řešením pro váš stavební byznys.

ALPAM klade neustále velký důraz na spokojenost svých klientů. Snaží se analyzovat jejich potřeby a poskytnout jim inovativní technologie, které efektivně pokryjí výrobní požadavky, zlepší kvalitu produktů, zvýší ziskovost a umožní větší podnikatelskou nezávislost. Samozřejmostí je rovněž záruční i pozáruční servis, zajištění oprav, renovací a dodávka náhradních dílů. Společnost ALPAM zajišťuje pro své klienty také specializované poradenství týkající se přísad a příměsí do betonových směsí, spolupracuje s firmou BT3 Betontechnik a distribuuje její produkty.

Kromě již uvedených činností ALPAM také prodává použité technologie pro výrobu betonu. Jde především o betonárny SBM, ale příležitostně bývají k dispozici i produkty jiných výrobců. Aktuální nabídka použitých technologií je zveřejněna na webu firmy ALPAM.

Sortiment

          - Použité stroje

Reference

Dlouhodobá spolupráce s firmami, které realizují řadu náročných projektů nejen na území naší republiky, je dokladem jejich spokojenosti s námi dodanými zařízeními a poskytovanými službami .

Zjistěte, co o nás říkají, kde všude se s našimi technologiemi setkáte a na kterých významných stavbách se podílely.

Reference