Tryskání lešení a bednění vysokotlakým vodním paprskem - HYDROBLASTER

Profesionální vysokotlaký stroj HydroBlaster v zakázkové úpravě pro čištění lešení a bednění od nánosů zaschlého betonu, lepidel a jiných stavebních směsí. Vysokotlaký čistič je provozován v tlaku 500 bar s poměrně větším průtokem než je běžně pro specifické účely této aplikace a zvýšení efektivity. 

POPIS

Mobilní vysokotlaký čistič HYDROBLASTER 500 je navržen pro širokou škálu aplikací v oblasti průmyslového čištění a tryskání vysokotlakým vodním paprskem. Firma AQ PUMPY byla oslovena za účelem zakázkové úpravy tohoto zařízení pro nestandardně větší průtok pro potřeby čistění (tryskání) lešení a bednění prostednictvím vysokotlakého vodního paprsku. Vysokotlaký agregát však slouží také k čištění stavebních strojů od běžného znečištění až po odstranění těch nejpřilnavějších usazenin jako je asfalt, bitumeny, barvy apod. Spolu s pískovacím setem je možno dosáhnout velmi důkladného otryskání téměř jakéhokoliv nánosu až na čistý kov. Mobilitu hydročističe zákazníci oeňují zejména pro flexibilitu a více-účelnost vysokotlakého čistícího stroje, protože je potřebují poměrně často a jednoduše přemisťovat.

 

Základní charakteristika

  • mobilní benzínový hydročistič s výkonem 23 kW
  • jednoduché ovládání a komfort obsluhy
  • odolné čerpadlo s keramickými plunžry
  • spolehlivý benzinový motor BRIGGS&STRATTON / Vanguard 31 HP

Pro více informací o vysokotlakém čističi HYDROBLASTER, který lze i vypůjčit, neváhejte KONTAKTOVAT přímo českého výrobce ! 
 

    

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61  Hranice IV. - Drahotuše

www.aqpumpy.cz

    
    

Datum zveřejnění: 13.8.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

ŠALINOU NA KAMPUS UŽ LETOS

Stavba tramvajové trati ke kampusu Masarykovy univerzity v Brně vstupuje do svého závěrečného roku a vy se v naší zbrusu nové galerii můžete podívat, jak od naší poslední fotonávšt…

NOVÝ DIADEX SHOP

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dnes jsme pro Vás spustili NOVÝ internetový obchod - diadex e-shop . Zaregistrujte se a získejte přístup do Speciální nabídky plné akčn…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz