Profesionální čištění lešení a bednění vysokotlakým vodním paprskem

Vysokotlaká myčka 1000 bar ve stacionárním provedení speciálně vyrobena pro trvalý provoz půjčovny lešení a bednění.  

POPIS VYSOKOTLAKÉHO ČISTIČE

Stacionární vysokotlaký čistič s tlakem 1000 bar v současnosti zajišťuje odstraňování malty, lepidel, betonu a jiných odolných usazenin, čímž dochází k odlehčení lešení a bednění o mnoho kilo a také k obnovení bezpečnosti práce, resp. protiskluzové funkce podlážek. 

Profesionální vysokotlaká myčka na čištění lešení je složena z českého vysokotlakého plunžrového čerpadla (AQ PUMPY), které je poháněno elektromotorem a dále řízeno frekvenčním měničem. Díky možnosti nastavení požadovaných otáček si může obsluha čistícího stroje nastavit požadované parametry (tlak,průtok) pro konrétní tryskaný materiál a typ ocelového a hliníkového lešení, plastového bednění, apod.), aby nedošlo k jeho poškození

 

ŘÍZENÍ A KONTROLA PROVOZU

Vysokotlaký čistič je umístěn spolu s rozvaděčem v uzavřené místnosti a vysokotlakým rozvodem je spojena s pracovištěm pro tryskání. Na pracovišti je umístěn ovládací termínál, na kterém si operátor navolí maximální provozní parametry podle typu lešení, které zrovna čistí.

Řídící systém vysokotlakého agregátu neustále kontroluje provoz zařízení a případné poruchové stavy. V případě zaznamenání odchylky, se vysokotlaký čistič automaticky vypne a důvod přerušení zobrazí na displeji řídící jednotky. Tím umožní obsluze jednoduše identifikovat a odstranit závadu.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Systém snižuje otáčky motoru při vypnutí pistoli a při jejím zapnutí je pozvolna zvyšuje tak, aby nedocházelo k prudkému nárustu výkonu a tím usnadňuje a zpříjemňuje obsluze ovládání pistole. Vedlejším produktem automatického snižování a zvyšování otáček je významné prodloužení životnosti dílů, které jsou nejvíce namáhány - rotační tryska, těsnění, ventily a jiné části vysokotlakého čerpadla.

 

POKUD MÁTE ZÁJEM O PODOBNOU REALIZACI, NEVÁHEJE NÁS KONTAKTOVAT !
 

Datum zveřejnění: 8.10.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

CIDEMAT Hranice, s.r.o. - Synagoga Trenčín

Na jaře letošního roku proběhla pokládka naší teracové dlažby XENA, o rozměru 600x600x38mm na podlahu při velké rekonstrukci synagogy v Trenčíně. Navržený vzor teracové dlažby…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz