PRESBETON Nova s.r.o. - Využijte podzim k zahradní úpravám

Zahrada je království, které je třeba hýčkat.

Ostatně každý, kdo zahradu má, o tom ví své. Aby jste si mohli užívat volné chvíle v krásném prostředí, je třeba občas zkrátka napnout svaly a dát se do práce. A podzim je ideálním obdobím. Zvláště těžší práce je dobré udělat, když nepanují vedra, abychom si v letních měsících již jen užívat plody své práce. Kromě pravidelné údržby stromů, případně jejich obměně, se můžete pustit i do menších terénních úprav. Výstavba zahradních cestiček, schodů nebo třeba praktického kompostéru, to vše můžete zvládnout svépomocí.

Výběr materiálu nepodceňujte ...

Ideálním trvanlivým materiálem pro venkovní použití je jednoznačně beton. Ten dokáže odolávat rozmarům zdejšího počasí a na své majitele klade minimum požadavků, co se údržby týče. Kvalita povrchu a estetické a tvarové možnosti předurčují betonové komponenty k velmi širokému použití. Česká firma PRESBETON nabízí jedno z nejkomplexnějších portfolií betonových výrobků.

Pro komplexní úpravu zahrad jsou ideální ucelené systémy, které nabízejí široký sortiment praktických komponentů jednotného vzhledu, ať už potřebujete téměř cokoliv.

Kompostování má zelenou ...

S ohledem ne ekologii a třídění odpadu, je dnes kompostování organických zbytků na zahradě prakticky nutností. Díky prefabrikovanému systému PRESBETON si můžete postavit kompostér z betonových dílců bez problémů sami. Jednotlivé části do sebe pouze zasunete bez nutnosti použití šroubů. Díky mezerám mezi jednotlivými prvky biologická masa může dýchat a procesy kompostování probíhají, tak jak mají. Výhodou je přirozený vzhled dřevěných prken a mimořádná odolnost betonu.


  

Vzhled dřeva, odolnost betonu ...

Stejnými pozitivy vyniká celá řada produktů, velmi věrně imitující dřevo, betonový systém BARK, ve kterém najdeme prvky pro tvorbu cestiček schodů nebo palisád. Všechny betonové prvky BARK jsou mrazuvzdorné a opatřeny impregnací Protect System TOP proti znečištění a pronikání vody. Díky tomu nedochází k nežádoucímu rozrušení betonového povrchu a rovněž je usnadněno čištění. To oceníte zejména na terasách, které jsou na znečištění zvláště náchylné. Kromě terasy a chodníků můžete systém BARK použít i na výstavbu schodů nebo zpevnění menších svahů pomoc palisád. Svépomocí zvládnete zejména výstavbu zpevněných cestiček na zahradě. Ty ani nemusí být výhradně tvořeny souvislým chodníkem, ale může být složena pouze z nášlapných kamenů, či betonových „trámů“ BARK.
 

Foto PRESBETON :

        
schod BARK                                                                                           schod BARK III
 

     
"trám" BARK

        

Presbeton NOVA s.r.o.

Adresa:    U panelárny 594/6C
                  779 00 Olomouc

Telefon:   +420 587 419 162
                 +420 603 200 478

Email:      info@presbeton.cz

Web:        https://www.presbeton.cz

  

Datum zveřejnění: 8.12.2021 , Autor: PRESBETON Nova, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz